brazyl.com.plTylko wypoczynekPodróże › Aktywne wyjazdy wakacyjne

Aktywne wyjazdy wakacyjne

Wylegiwanie się na plaży, nocne imprezy, przesiadywanie w przydomowym ogródku – to najczęstsze sposoby spędzania wolnego czasu w trakcie wakacji. Coraz częściej jednak wybieramy inne zajęcia, bardziej wymagające, ciekawsze. Taki trend jest bardzo dobry, oznacza, że zaczynamy rozumieć zalety odpoczywania przez aktywność i chcemy odpocząć od przesiadywania przed komputerami.

sposobem na ciekawe

Żeglarstwo to sposób na , ale także dość wymagający sport. Przez część czasu można spokojnie wylegiwać się na pokładzie jachtu i opalać się, pływać w jeziorze, a w konkretnych momentach jak podchodzenie do portu lub przepływanie między zbiornikami wodnymi wylewamy siódme poty. Rejsy żeglarskie to jeden z ciekawszych sposobów na spędzenie wakacji.

Rowerem przez Polskę

Kolejną ciekawą propozycja na wakacje jest rowerowa wyprawa. Zabieramy na wszystkie najważniejsze sprzęty i jedziemy spokojnym rowerowym tempem zwiedzać kraj. Już za niewielkie pieniądze można zakupić wygodną przyczepkę rowerową, dzięki której przewieziemy namiot, jedzenie i wszystko to co jest nam potrzebne. Śpimy gdzie jest miejsce na namiot, korzystamy z gościnności obcych ludzi i poznajemy Polskę od zupełnie innej strony.

Więcej na temat:

, , , ,
Pensjonaty w Mielnie
Pensjonaty w Mielnie
Mielno jako jedno z kluczowych miast turystycznych na polskim wybrzeżu ma do zaoferowania liczne noclegi dla turystów. Z ciekawą ofertą noclegową można się zapoznać m.in. na stronie http://www.ubroni.ta.pl. Większość pensjonatów... (dalej...)
Dlaczego Grzybowo spełni nasze oczekiwania, co do wakacji?
Dlaczego Grzybowo spełni nasze oczekiwania, co do wakacji?
Zazwyczaj swój urlop wakacyjny planujemy z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Mamy sporo ofert do rozpatrzenia i musimy na którąś się zdecydować. Wiemy na razie tylko tyle, że będą to wczasy nad morzem. Spośród wszystkich... (dalej...)
Walizki na wakacyjne wyjazdy – czy się sprawdzają?
Walizki na wakacyjne wyjazdy – czy się sprawdzają?
Wakacyjne wypady i wyjazdy czasami mają bardzo różny charakter i wymagają odpowiedniego przygotowania. Okazuje się bowiem, że nie na każdą wyprawę można zabrać ze sobą odpowiedni typ walizek i toreb, bo czasami wymagania, jakie podróżny... (dalej...)
Pomysł na wakacje
Pomysł na wakacje
Szykując się na wakacje powinno się zaplanować wcześniej chociaż miejsce w które chcemy jechać oraz noclegi. Hotel w miejscowościach takich jak Karpacz może być już zapełniony na miesiące takie jak lipiec i sierpień już wiele miesięcy... (dalej...)
Maturzyści jadą za pracą!
Maturzyści jadą za pracą!
Matury już się kończą, a młodzi ludzie pragną sobie wreszcie odpocząć, po bardzo długim maratonie. Niestety nie wszystkim jest to dane. Szczególnie tym, którzy chcą wyjechać na bardzo długie wakacje. Większość maturzystów... (dalej...)
Wypoczynek całą rodziną
Wypoczynek całą rodziną
Podczas wakacji w innym mieście lub kraju zwiedzamy wspaniałą architekturę i zabytki. W czasie zwiedzania kupujemy upominki naszym znajomym i rodzinie. Wybór takich podarunków mamy ogromny. Zanim kupimy myślimy co takiej osobie przydałoby... (dalej...)

Warto poczytać