brazyl.com.plPraca z pasją › Angielski – niezbędny wśród pracowników każdej firmy!

Angielski – niezbędny wśród pracowników każdej firmy!

jest dziś nieodzownym językiem i koniecznością jeśli mówimy o pracy w dużych korporacjach. Nawet jeśli firmy nie mają fili zagranicznych, to często kontaktują się z innymi, zagranicznym organizacjami i wtedy znajomość języka, jakiegokolwiek, ale najlepiej angielskiego jest konieczna. Szkoły językowe znając potrzeby rynku organizują szkolenia i specjalnie przeznaczone dla firm i ich ów. Na kursach można nauczyć się specjalistycznego słownictwa, które jest zdecydowani bardziej formalne i oficjalne niż angielski używany na co dzień. Oczywiście, można także na życzenie klienta zorganizować szkolenia od podstaw. Jak wiadomo, nasz pan.

Angielski dla firm

Kursy dla firm mogą być prowadzone kilkoma różnymi metodami. Przede wszystkim możemy wybrać miejsce, czas u zakres materiału, którego będziemy potem wymagać od naszych pracowników. Zazwyczaj tego rodzaju kursy są prowadzone w zakresie języka biznesowego, którego używa się w firmach do komunikacji międzynarodowej, pisania raportów, projektów i listów. Można także zdecydować się na kursy przyśpieszone, w formie wyjazdowej. Pracownicy danej firmy uczą się na wyjeździe, właściwie to doszkalają się, z konkretnego przedziału materiału.

Angielski dla sekretarek

Do kurs przeznaczony specjalnie dla sekretarek, które powinny doskonale znać angielski, ponieważ klient przychodzą do firmy, to właśnie z sekretarką rozmawia jako pierwszą. Jest ona nijako wizytówką firmy i od niej zależy, jak dalej potoczy  się cała sytuacja.

Więcej na temat:

, , , , , , , , , ,
Druk ulotek
Druk ulotek
Ulotki od zawsze charakteryzowały się wysoką skutecznością. Dobra reklama musi być zauważalna, stąd popularność reklam multimedialnych, które wyświetlają się na dużych telebimach w centrach dużych i średnich miast. Ulotki również docierają... (dalej...)
Miejsce, w którym można rozwiązać problemy
Miejsce, w którym można rozwiązać problemy
Każdy człowiek miewa swoje problemy. Z jednymi bardzo łatwo jest się uporać. Z innymi z kolei nie jest tak łatwo. Wówczas potrzebna jest pomoc drugiej osoby. Nie zawsze jednak posiadamy taką osobę, która wysłucha naszych problemów.... (dalej...)
Angielski warto znać.
Angielski warto znać.
Czy posyłając nasze dzieci do danej szkoły, gdy już osiągną wymagany wiek, przykładowo do liceum powinniśmy zwrócić szczególnie uwagę na poziom nauczania języków obcych w interesującej nas placówce? Jak najbardziej... (dalej...)
Angielski na maturze
Angielski na maturze
Matura dla wielu młodych osób okazuje się bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. Przede wszystkim dlatego, że to od wyników maturalnych zależy to na jakie studia się dostaną. Maj 2013 zbliża się wielkimi krokami, a niektórzy... (dalej...)
Szkoła językowa to dobry pomysł?
Szkoła językowa to dobry pomysł?
Chociaż dzisiaj każde dziecko ma obowiązek nauki języka obcego w szkole, to jednak często nauka ta jest spowolniona. Nie wszędzie dzieli się klasę na pół, tak by grupy były mniejsze, a nauczyciel miał lepszy kontakt z każdym uczniem.... (dalej...)
Szkoła językowa dla bezrobotnych
Szkoła językowa dla bezrobotnych
W Polsce coraz trudniej znaleźć zatrudnienie. Dzieje się tak, ponieważ właściciele firm boją się zatrudniać nowych pracowników, uważanych za dodatkowy, często zbędny dodatek. A główną przyczyną takiego zachowania stał się... (dalej...)

Warto poczytać