brazyl.com.plTylko wypoczynek › Brudne plaże, czyli jak potrafi odpoczywać polski turysta

Brudne plaże, czyli jak potrafi odpoczywać polski turysta

Polscy turyści są uważani za jednym z najbardziej niegrzecznych i brudnych na całym świecie. Istnieją nawet żarty o polskich turystach (oczywiście chodzi o tych masowych, a nie wilków stepowych, którzy na własnych nogach zwiedzają cały świat), których rozpoznać można po specyficznym wyglądzie, a mianowicie nieśmiertelnych białych skarpetach do sandałów. Niestety, żarty żartami, ale polscy turyści bardzo intensywnie pracują na swoja kiepską reputacje. Co gorsza jeszcze, chociaż złą reputację polscy turyści mają poza granicami kraju, tak jeszcze gorzej zachowują się na własnym podwórku. Szczególnie widać to po bałaganie, jaki po sezonie pozostaje na polskich plażach. w tym roku postanowił uprzątnąć i walczyć z dalszym ich zaśmiecaniem.

w Gdańsku trwa już w najlepsze

plaża, dziecko, brud, zabawki

Włodarze miasta Gdańsk postanowili w tym roku nie szczędzić środków na sprzątanie gdańskich plaż, a także na system ich późniejszej kontroli. Okazuje się, że zanim wprowadzi się właśnie taką prewencję, należy doprowadzić plaże do idealnego porządku. Sprzątanie plaż nie jest zadaniem łatwym, ponieważ znajduje się w ciągłym ruchu, a przez to bardzo szybko ukrywa wszelkie śmieci i nieczystości. Sprzątanie plaż Gdańsk jest wyzwaniem, któremu należy poświęcić wiele czasu i wiele uwagi. Tylko ten sposób można jednak zadbać o środowisko naturalne i pomóc w ochronie nie tylko rodzimych plaż, ale również naturalnych gatunków roślin i zwierząt tam żyjących.

Więcej na temat:

, , , , , , , ,
Mycie okien robotą na zamówienie
Mycie okien robotą na zamówienie
Porządki okazują się bardzo łatwe, ale nie dla każdego. Szczególnie jeśli nie posiada się siły na wykonywanie podstawowych czynności. Wówczas mycie okien, trzepanie dywanów staje się bardzo trudnym zadaniem. Ktoś kto... (dalej...)
Krawiectwo na najwyższym poziomie, czyli jak powstają suknie ślubne?
Krawiectwo na najwyższym poziomie, czyli jak powstają suknie ślubne?
Suknia ślubna to jedne z najważniejszych strojów w dziejach całego życia kobiety. Okazuje się, że właściwy i piękny wygląd w dniu ślubu to coś, o czym każda kobieta marzy i do czego dąży. Każda z nas chce bowiem wejść do kościoła... (dalej...)
Przyszłość leży w handlu internetowym
Przyszłość leży w handlu internetowym
Handel internetowy w przyszłości może być podstawą całego handlu i obrotu towarowego. W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy pędzą do przodu i nie maja kiedy się zatrzymać, bardzo istotne jest by umożliwić człowiekowi dostęp do usług i... (dalej...)
Sprzątanie biur nie musi być nudne!
Sprzątanie biur nie musi być nudne!
Czy sprzątanie kojarzyło się kiedykolwiek z pracą dla młodych? Jeżeli nie, to Gdańsk chce zminić tą opinie i propaguje sprzątanie biur jako okazję do dorobienia dla młodych ludzi. Okazuje się, że chętnych to takiej pracy jest wiele. Dlaczego? Praca... (dalej...)
Duży dom – duży problem
Duży dom – duży problem
Polacy się bogacą, z każdym rokiem coraz bardziej wyłania się średnia klasa wyższa i wyższa. Większa zasobność portfela to także większe potrzeby. Przeskok z małego mieszkania w wielkiej płycie do domu na przedmieściach to całkiem zwyczajny... (dalej...)

Warto poczytać