brazyl.com.plTylko wypoczynekPodróże › BUSiMY Studenckie miesięczne wakacje w podróży po całej zachodniej Europie

BUSiMY Studenckie miesięczne wakacje w podróży po całej zachodniej Europie

Grupka studentów z Lublina postanowiła w sposób nadzwyczajny spędzić . Za zarobione wcześniej pieniądze kupili i odremontowali Forda Transita, którym chcieli zwiedzić najpopularniejsze zakątki zachodniej Europy. O dziwo wszystko co zaplanowali im się udało – oczywiście nie bez przygód po drodze, ale wszystko dobrze się skończyło.

Busem przez Europę

, którzy zwiedzili Europę busem nie wzięli ani złotówki od sponsorów czy mediów. Sami zarobili pieniądze na swoje wakacje i w pełni wypełnili wcześniej przygotowany plan. Jak się zarzekają podróżowanie nie kosztowało ich wiele. Spali w namiotach, które wozili w bagażniku samochodu, czasem pod gołym niebem w śpiworach, czasem w samochodzie na parkingu, gdy robiło się chłodno. Samochód również czasem szwankował – w końcu to mechanika, która musi kiedyś paść. Chyba najciekawszymi historiami związanymi z ich samochodem były złapane gumy i padnięty tłumik, który łatali puszkami po piwach. Młodzi rządni przygody twierdzą, że zostali zaspokojeni do następnych wakacji, kiedy to znów planują wyruszyć w trasę.

transport osobowy holandia

Rządni przygody?

Jeżeli i wam rozpaliły się żądze podróżowania, a nie posiadacie własnego samochodu możecie pomyśleć o jakimś innym transporcie osobowym. Są , i . Wszystko zależy od zasobności portfela, organizacji i przede wszystkim chęci. ? ? Kraje są spokojnie w naszym zasięgu, możemy podróżować tam za pomocą transportu osobowego i zwiedzać najciekawsze zakątki Europy. Do Holandii czy Hiszpanii możemy wybrać się na kilkanaście różnych sposobów i jedynie wyobraźnia nas ogranicza.

Więcej na temat:

, , , , , ,
Pensjonaty w Mielnie
Pensjonaty w Mielnie
Mielno jako jedno z kluczowych miast turystycznych na polskim wybrzeżu ma do zaoferowania liczne noclegi dla turystów. Z ciekawą ofertą noclegową można się zapoznać m.in. na stronie http://www.ubroni.ta.pl. Większość pensjonatów... (dalej...)
Szybki i bezpieczny przewóz osób
Szybki i bezpieczny przewóz osób
Ludzie coraz częściej podróżują po całym kraju dzięki czemu mogą poznawać piękno jakie jeszcze pozostało w Polsce. Wykorzystując odpowiedni przewóz osób z miasta Wrocław można dość wygodnie docierać nawet do odległych... (dalej...)
Dlaczego Grzybowo spełni nasze oczekiwania, co do wakacji?
Dlaczego Grzybowo spełni nasze oczekiwania, co do wakacji?
Zazwyczaj swój urlop wakacyjny planujemy z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Mamy sporo ofert do rozpatrzenia i musimy na którąś się zdecydować. Wiemy na razie tylko tyle, że będą to wczasy nad morzem. Spośród wszystkich... (dalej...)
Za granicę w poszukiwaniu pracy
Za granicę w poszukiwaniu pracy
W poszukiwaniu pracy coraz częściej wyjeżdżamy za granicę. Nasza obecność w Unii europejskiej pomaga nam tym. Choć czasem trudno jest nam porzucić dotychczasowe życie, to coraz częściej decydujemy się na to i wyjeżdżamy w poszukiwaniu... (dalej...)
Paczki wysyłane za granicę
Paczki wysyłane za granicę
Wyjeżdżamy za granicę w różnych celach. Jedni po to by spędzić w danym kraju ciekawe wakacje, inni pragną jakiś zmian w swoim życiu i uciekają od tutejszych problemów by gdzie indziej zacząć nowe losy, jeszcze ktoś inny wyjedzie... (dalej...)
Walizki na wakacyjne wyjazdy – czy się sprawdzają?
Walizki na wakacyjne wyjazdy – czy się sprawdzają?
Wakacyjne wypady i wyjazdy czasami mają bardzo różny charakter i wymagają odpowiedniego przygotowania. Okazuje się bowiem, że nie na każdą wyprawę można zabrać ze sobą odpowiedni typ walizek i toreb, bo czasami wymagania, jakie podróżny... (dalej...)

Warto poczytać