brazyl.com.plTylko wypoczynekPodróże › Busy do Niemiec wiozą piwoszy

Busy do Niemiec wiozą piwoszy

Kiedy kursują najczęściej?Jesienią, podczas której odbywa się słynne Oktoberfest, jakie gromadzi turystów z całego świata.

Busy do Niemiec – piwnego raju

Prawdziwy piwosz powinien chociaż raz odwiedzić , które jesienią płynie piwem. To napój z tradycją, który podawany jest w tradycyjnych kuflach. Te zaś roznoszone są przez urocze kelnerki, które chodzą wówczas w strojach bawarskich. Te składają się z barwnej, szerokiej spódnicy oraz gorsety, który uwypukla dekolt i pokazują to, co każdy pan lubi oglądać.Całość uzupelnia biały fartuszek oraz bluzka z bufkami. Takie widoki to niemal znak firmowy imrpezy, której towarzyszą liczne atrakcje, muzyka na żyw, śpiew i dobra zabawa!

piwo

dla zdrowotności

Tańczyć można oczywiście również do bawarskiej muzyki regionalnej, która jest radosna i skoczna. A gdy ktoś zechce się napić.. ma do wyboru naprawdę wiele rodzajów i gatunków piwa. Tradycja festiwalu narodziła, się gry browarnicy chcieli pozbyć się resztek piwa. Dziś to nie „resztki”, a właściciele browarów starają o zapewnienie turystom naprawdę wielu smaków. Busy do Niemiec wiozą więc głównie miłośników piwa. Czy ten napój ma zalety? Oczywiście! Piwo nawadnia skuteczniej niż woda, jednak rzecz jasna należy pamiętać o umiarze. Zdrowsze jest piwo ciemne, które posiada więcej wolnych rodników odpowiedzialnych za zatrzymanie procesu starzenia się. Osoby cierpiące na choroby pęcherza czy nerek również powinny serwować sobie kufel piwa. Na zdrowie!

Więcej na temat:

, ,
Busy do Niemiec jak podróż po kartach historii
Busy do Niemiec jak podróż po kartach historii
Niemcy mają w swojej ofercie wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia i zobaczenia. Ten kraj posiada sporo zabytków, klimatycznych restauracji i miłych ludzi. Jeśli mamy ochotę spędzić wakacje za granicą możemy na cel swojej podróży... (dalej...)
Rozwiązania transportowe
Rozwiązania transportowe
Wyjeżdżając za granicę na parę dni lub nawet na dłuższy okres czasu warto jest przemyśleć dokładnie transport. Firmy transportowe które prowadzą przewozy do Niemiec mają czasem bardzo dobre oferty i mimo tego że podróż trwa... (dalej...)
Brak pracy w Polsce skłania do zatrudnienia w innym kraju
Brak pracy w Polsce skłania do zatrudnienia w innym kraju
Zwiększone bezrobocie w Polsce powoduje, że wiele osób poszukuje zatrudnienia w naszym kraju. Nie mogąc znaleźć pracy przez dłuższy czas, decydujemy się na szukanie jej w innych krajach. Zazwyczaj są to sąsiednie państwa. Z badań... (dalej...)

Warto poczytać