brazyl.com.plCiekawostki › Chronione dane

Chronione dane

Komputery stały się nieodłączną częścią naszej rzeczywistości. Korzystamy z nich na co dzień nie tylko w domu ale właściwie wszędzie gdzie się ruszymy. Nawet telefony zamieniają się powoli w bardzo silne urządzenia które niedługo mogą całkowicie przejąć świat komputerów. Jest to jedną z głównych przyczyn które powodują, że coraz większe fundusze przeznaczane są na takie rzeczy jak . W rzeczywistości nawet takie rzeczy jak portale społecznościowe są zagrożeniem dla tej dziedziny. oraz który jest dostępny praktycznie wszędzie to elementy świata które stwarzają dość duże problemy pod względem bezpieczeństwa. Dzięki podnoszeniu się możliwości jakie posiadają już zwykłe telefony nie mówiąc o komputerach właściwie każdy może czuć się zagrożony. Bezpieczeństwo informacji musi być rozwijane ponieważ dzięki temu nie trzeba obawiać się o swoje internesy.

bezpieczeństwo informacji

źróło: http://programminggeeks.com

Dane w sieci

Dwudziesty pierwszy wiek to okres w który nie powinno umieszczać się w sieci takich rzeczy jak zbyt dużo swoich zdjęć czy informacji. Niestety powstanie stron takich jak facebook spowodowało podniesienie zainteresowania chwaleniem się i pokazywaniem całemu światu gdzie to się nie było. Nawet firmy wykładają bardzo duże sumy na to żeby podnieść poziom zabezpieczeń. praktycznie cały czas monitorują ruch sieciowy tylko po to aby podnieść bezpieczeństwo informacji które znajdują się na firmowych serwerach. Warto jest zainteresować się tym tematem nawet jeżeli jesteśmy tylko i wyłącznie gośćmi przed komputerem. Wykradanie danych doprowadziło już do upadku nie jedno duże przedsiębiorstwo.  

Więcej na temat:

, , ,
Coraz bogatsza oferta sklepów internetowych
Coraz bogatsza oferta sklepów internetowych
Z kupnem butów jest zazwyczaj tak,że musimy iść do sklepu i je przymierzyć, czy aby na pewno dobrze leżą na naszej nodze i nam pasują. Ale czy zawsze musimy się fatygować, bądź co bądź poświęceniem czasu i dojazdem do danego sklepu?... (dalej...)
Ważny element statystyki – sprawdzanie pagerank
Ważny element statystyki – sprawdzanie pagerank
Właściciele firm które wystawiają swoje oferty w internecie z pewnością powinni prowadzić statystki które dotyczą ich strony internetowej. Nie każdy to jednak robi co jest bardzo dużym błędem ponieważ doprowadza wtedy do sytuacji... (dalej...)
Wykorzystywanie wszystkich możliwych sposobów na znalezienie pracy
Wykorzystywanie wszystkich możliwych sposobów na znalezienie pracy
Poszukiwanie pracy przez osoby bezrobotne rozpoczyna się od przeglądania ogłoszeń zamieszczanych w lokalnych gazetach i na stronach internetowych. Tam, gdzie tylko jest taka możliwość wysyłamy lub osobiście doręczamy swoje CV. Z niecierpliwością... (dalej...)
Dobranie schodów do budynku mieszkalnego
Dobranie schodów do budynku mieszkalnego
Właściciele domków lub mieszkań piętrowych muszą zastanowić się nad wyborem rodzaju schodów. Tylko za ich pomocą będą mogli dostać się do pomieszczeń usytuowanych wyżej. Na rynku dostępne są schody drewniane, dywanowe,... (dalej...)
Poszukiwanie pracy w celu wyższego zarobku
Poszukiwanie pracy w celu wyższego zarobku
W XXI wieku wiele państw europejskich przeżywa kryzys gospodarczy. By poradzić sobie z tym problemem, większość rządów wprowadza wyższe stawki podatków. Osoby otrzymujące minimalne wynagrodzenie za wykonywanie pracy zastanawiają... (dalej...)
Gdzie kupić odzież i artykuły medyczne?
Gdzie kupić odzież i artykuły medyczne?
Prowadzenie hurtowni medycznej w XXI wieku często odbywa się na dwa sposoby. Pierwsza to sprzedaż bezpośrednia w sklepie. Do takiego punktu przychodzą głównie mieszkańcy danego miasta i okolicznych mieścin. By zwiększyć ilość potencjalnych... (dalej...)

Warto poczytać