brazyl.com.plLuksusowy domStylowe wnętrze › Ciekawe sposoby na oświetlenie swoich wnętrz

Ciekawe sposoby na oświetlenie swoich wnętrz

Odpowiednio dobrane oświetlenie, wpływa na atmosferę, a także wygląd całego pomieszczenia. Czasy kiedy na jeden pokój przypadało jedno źródło światła już dawno odeszły w zapomnienie. Teraz możemy przebierać w lampkach, lampeczkach, i bardzo interesującym oświetleniu LED


Nowoczesne i wszechstronne


to obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie oświetleniowe. Urządzając wnętrza możemy skorzystać z taśm LED, które umieszczając pod pulkami, w niewidocznych miejscach mogą podświetlać daną dekorację, czyniąc ją jeszcze piękniejszą. Ciekawym rozwiązaniem są także maty LED, które przymocowujemy na płaskiej powierzchni i wpinamy w nią według uznania pojedyncze diody, tworząc w ten sposób swoistą świecącą grafikę.


Styl i oszczędności


Oświetlenie LED poza swą wszechstronnością w wykorzystaniu, są wyjątkowo oszczędnym rozwiązaniem. Diody LED, nawet kilkadziesiąt, pobierają znacznie mniej energii elektrycznej niż nawet żarówki energooszczędne, a przy tym świecą mocniej. Problem leży jedynie w kosztach związanych z zakupem taśm i mat LED, ale w kuciu ścian pod okablowanie. Oświetlenie LED musi być zasilane z zasilacza, dlatego zwykłe gniazda nie wchodzą w grę.
 

Więcej na temat:

, ,
Taśmy led i ich znaczenie
Taśmy led i ich znaczenie
Oświetlenie w każdym domu spełnia bardzo ważną, a może najważniejszą rolę, przede wszystkim oświetla ciemności, czyli pozwala nam swobodnie funkcjonować i wykonywać codzienne czynności. Dekoratorzy wnętrz z pewnością dodadzą od siebie,... (dalej...)
Oświetlenie LED to przyszłość w aranżacji wnętrz!
Oświetlenie LED to przyszłość w aranżacji wnętrz!
Aranżacja wnętrz to dla coraz większej rzeszy ludzi jedno z najbardziej uwielbianych hobby. Okazuje się, że dekorowanie przestrzeni, w której się mieszka stanowić może idealną rozrywkę i ochronę przed stresem czy przed zbytnim nawarstwianiem... (dalej...)

Warto poczytać