brazyl.com.plBez kategorii › Cieszyn się cieszy z Aven Travel

Cieszyn się cieszy z Aven Travel

Cieszyn z Aven TravelJedniowa do Cieszyna jest idealną ofertą, którą proponuje biuro podróży Aven Travel. Jako miasto graniczne, Cieszyn charakteryzuje się osobliwym klimatem, tak często wykorzystywanym przez festiwale filmowe i literackie – można powiedzieć, że mamy do czyniania z prawdziwymi Czechami jeszcze na terenie województwa śląskiego. W przeszłości na terenie tym znajdowała się jedna z najstarszych osad naszego kraju, dzisiaj Cieszyn jest niewielkim i przytulnym miasteczkiem, którego początki badania archeologiczne sięgają V wieku.

„dobrý den” w Cieszynie

Język czeskie, obecny na terenie miasta, intryguje przybywających tu turystów, którzy maja okazję zwiedzić „”. Jest to bowiem ważny ośrodek handlowy, ale nade wszystko kulturowy. Pałac arcyksięca Karola Habsburga czy czy zamek książat zaciekawią historiomaniakówm którzy lubią poznawać życie ludzi w przeszłości. jednego z najstarszych miast Śląska, Plac Stary Cieszyn, synagogi, Studnia Trzech Braci, wzgórze zamkowe i znane w Europie Śląska Cieszyńskiego, które przechowuje bogate zbiory historyczne regionu – to punkty jednodniowej , jaką proponuje biuro podróży.

Cieszyn opowie ci swoja historię

Każdy kto wpadł do miasta, chętnie do niego wraca, a to za sprawą wyjątkowego klimatu i tajemniczych miejsc, które można odkrywać za każdym razem na nowo.

Śródmiejska trasa spacerowa pozwoli gościom poznać sekrety miasta. Wycieczki nad Olzą często porównywane są do tych w Wenecji, dlatego nie wahaj się! Alven Travel pokaże ci to,co w Cieszynie najpiekniesze!

Więcej na temat:

, , , , , ,
Podróż po Polsce
Podróż po Polsce
Odzyskanie siły, staje się dla wielu bardzo ważną sprawą. Dlatego właśnie tak istotnym staje się  znalezienie sposobu na to. Okazuje się jednak, że podróżowanie pozwala człowiekowi znaleźć nie tylko energię, ale również... (dalej...)
Aven Travel to podróże bez granic
Aven Travel to podróże bez granic
Ceny cały czas idą w górę a ludzie narzekają, że nie mają jak podróżować zarówno po kraju jak i po całym świecie, jest to oczywiście błędne podejście ponieważ warto wykorzystać możliwości jakie dają nam coraz... (dalej...)
Dlaczego tak kochamy Paryż?
Dlaczego tak kochamy Paryż?
Magia Paryża działa na każdego odwiedzającego. Przyjeżdżając do stolicy Francji zawsze pragną pozostać tu jak najdłużej. Nie sposób się temu dziwić! Wspaniała kuchnia, wytworne wina dostępne w każdej nawet malutkiej kawiarni,... (dalej...)
Ach ta piękna Praga! Niezapomniana wycieczka z biurem Aven Travel
Ach ta piękna Praga! Niezapomniana wycieczka z biurem Aven Travel
Każdy ma czasem wyjechać gdzieś, aby odpocząć i zasmakować czegoś nowego. To całkiem naturalne, ponieważ wiele osób potrzebuje chwil tylko dla siebie. I biuro Aven Travel postanowiło pomóc takim osobom. Szczególnie takim,... (dalej...)
Wycieczki za małe pieniądze
Wycieczki za małe pieniądze
Turystyka jest dziedziną życia bardzo szybko ulegającą modzie. Wydawało się we wcześniejszych latach, że w tym biznesie już nic nie może się zmienić. Tymczasem, okazuje się, że osoby i przedsiębiorstwa działające na polu turystyki muszą... (dalej...)

Warto poczytać