brazyl.com.plLuksusowy domRodzina › Czemu patelnia to kiepski pomysł na prezent dla niej?

Czemu patelnia to kiepski pomysł na prezent dla niej?

Każdy ogrodnik wie, że ogród, który ma być bujny i piękny musi być systematycznie pielęgnowany. Pewne rośliny należy podcinać, inne obficie podlewać. Trzeba im na pewno poświęcać czas i troskę, tak by cieszyły oczy.

od serca, a nie z przyzwyczajenia

Ze związkiem między kobietą i mężczyzną jest podobnie – tam, gdzie wkradnie się zapomnienie lub rutyna, uczucie więdnie i należy je odświeżyć. Nie należy się niepokoić – taki zabieg jest konieczny niemal w każdym, nawet najlepszym związku. Ludzie potrzebują dowodów miłości. A po latach o te coraz trudniej – ona wie, że na każde święto on wręczy jej coś do kuchni. Uśmiechnie się i podziękuję, ponieważ nowa patelnia faktycznie przyda się w domu. On dostanie kolejną wodę kolońską lub koszulę – to również praktyczne, ale czy romantyczne?

prezent dla niego, prezent dla niej

,

Trudno stwierdzić jaki powinien być prezent dla niej, a jak powinien wyglądać idealny prezent dla niego. To kwestia indywidualna. Jedno jest pewne – należy być kreatywnym. Czasem lepiej wymyślić coś szalonego niż kupować następną rzecz, którą partner odłoży do szuflady. Prezenty praktyczne bywają potrzebne, jednak niekiedy warto kupić coś, co jest zupełnie niepraktyczne, ale naprawdę ucieszy drugą połówkę. Panie marzą często o otrzymaniu czegoś kobiecego, o romantycznej kolacji czy szalonym wyjeździe, podczas którego mężczyzna poświęci czas tylko im. Faceci tymczasem czasem chcą otrzymać zabawny, ale niekoniecznie niezbędny gadżet. To męskie. Prezent dla niego nie musi więc być luksusowy i wyszukany. Zasad jest prosta – powinien sprawiać przyjemność przede wszystkim temu, który będzie obdarowany.

Więcej na temat:

, ,
Pomysłu na prezent można poszukać w sklepie sportowym czy turystycznym, czyli buty outdoor mogą też być świetnym prezentem
Pomysłu na prezent można poszukać w sklepie sportowym czy turystycznym, czyli buty outdoor mogą też być świetnym prezentem
W okresie przedświątecznym najbardziej poszukiwanym towarem są ciekawe pomysły na prezenty. Wielu z nas szuka inspiracji i pomysłów gdzie się tylko da. Szczególny problem pjawia się w momencie kiedy bardzo nam zależy na tym, by... (dalej...)
Czy bilety na koncert mogą być dobrym prezentem?
Czy bilety na koncert mogą być dobrym prezentem?
Większość z nas ma problemy z pomysłami na prezent. Szukamy inspiracji wszędzie gdzie to tylko możliwe. Oczywiście zawsze chcemy by nasz prezent nie tylko był oryginalny, ale przede wszystkim by szczerze ucieszył osobę obdarowaną. Z tego... (dalej...)
Co oferuje hurtownia upominków?
Co oferuje hurtownia upominków?
Gdy zbliża się zakończenie roku szkolnego, nagle okazuje się, że szkoła wcale nie jest taka straszą. Nauczyciele i uczniowie oddychają z ulgą – zbliżające się wakacje to czas, kiedy zdążą do siebie zatęsknić. Po walce o poprawę... (dalej...)
Dzień mamy - idealny prezent
Dzień mamy – idealny prezent
Ten jakże ważny dzień, z każdym rokiem w życiu matki i jej dziecka nabiera coraz większego znaczenia. Gdy byliśmy mali, był to dzień, w którym daliśmy mamie całusa i przygotowaną przez nas laurkę, nie do końca zdając sobie sprawę... (dalej...)
Problemy z prezentami dla najbliższych rozwiązane!
Problemy z prezentami dla najbliższych rozwiązane!
Kupienie upominku nie jest zazwyczaj łatwą sprawą. Większość z nas, bądźmy szczerzy, ma z tym ogromny problem. Wiąże się to z paroma kwestiami. Po pierwsze, za zwyczaj nie mamy po prostu pomysłu na upominek. Boimy się, że obdarowywanej... (dalej...)

Warto poczytać