brazyl.com.plTylko wypoczynekPodróże › Dlaczego tak kochamy Paryż?

Dlaczego tak kochamy Paryż?

Magia Paryża działa na każdego odwiedzającego. Przyjeżdżając do stolicy Francji zawsze pragną pozostać tu jak najdłużej. Nie sposób się temu dziwić! Wspaniała , wytworne dostępne w każdej nawet malutkiej kawiarni, piękny paryski szyk widziany na ulicach no i oczywiście niezapomniane widoki – to wszystko sprawia, że do Paryża co roku przyjeżdża około 30 milionów ludzi!

aven travel

Co warto zobaczyć?

Będąc w Paryżu obowiązkiem jest odwiedzenie kilka najistotniejszych miejsc. W pierwszej kolejności większość turystów kieruje się do wieży Eiffla, na którą za odpowiednią opłatą można wjechać windą i spoglądać na rozciągający się po horyzont Paryż. Oprócz tego konieczna jest wizyta w jednym z najsłynniejszych muzeów na świecie – w Luwrze. Kolejnymi przystankami są: Pola Elizejskie, Notre Dame, plac Bastylii z operą paryską, oraz cmentarz Pere Lachaise.

Wycieczka z

Biuro podróży Aven Travel, od niedawna rozpoczęło organizowanie wycieczek do tej malowniczej stolicy Francji. Ośmiodniowa wycieczka pełna jest interesujących atrakcji, które spodobają się nawet najbardziej wybrednym uczestnikom . Co ciekawe, oprócz zwiedzenia Paryża, w cenie jest również wyprawa do Berlina, gdzie uczestnicy zwiedzą jego najciekawsze miejsca!
 

Więcej na temat:

, , , , , ,
Funkcjonalne meble do małej kuchni
Funkcjonalne meble do małej kuchni
Niestety rynek nieruchomości nie ma się za dobrze, a to za sprawą światowego kryzysu. Ludzi nie stać na zakup mieszkań czy domów. Wolą oszczędzać pieniądze lub zwyczajnie ich nie mają. Wszystko przez banki, które dopuściły... (dalej...)
Podróż po Polsce
Podróż po Polsce
Odzyskanie siły, staje się dla wielu bardzo ważną sprawą. Dlatego właśnie tak istotnym staje się  znalezienie sposobu na to. Okazuje się jednak, że podróżowanie pozwala człowiekowi znaleźć nie tylko energię, ale również... (dalej...)
Aven Travel to podróże bez granic
Aven Travel to podróże bez granic
Ceny cały czas idą w górę a ludzie narzekają, że nie mają jak podróżować zarówno po kraju jak i po całym świecie, jest to oczywiście błędne podejście ponieważ warto wykorzystać możliwości jakie dają nam coraz... (dalej...)
Wycieczki na całego
Wycieczki na całego
Szukając odpowiedniego rozwiązania na urlop warto wybrać się do biura podróży Aven Travel które ma w swojej ofercie bardzo konkurencyjne ceny. Zarówno krajowe jak i zagraniczne wycieczki organizowane przez to biuro są dostosowane... (dalej...)
Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w meble kuchenne
Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w meble kuchenne
Jest w Polsce wiele osób których prawdziwą pasją jest gotowanie, oprócz tego znajdą się także tacy którzy po prostu lubią ustawiać różnego rodzaju meble. Tego typy osoby przeważnie starają się stworzyć... (dalej...)
Najnowszy hit w urządzaniu wnętrz – kuchnie angielskie
Najnowszy hit w urządzaniu wnętrz – kuchnie angielskie
Wyposażenie wnętrz jest jedną z dziedzin działalności ludzkiej, która w większym stopniu niż cokolwiek innego wydaje się podlegać modzie. Odkąd sytuacja bytowa ludzi poprawiła się na tyle, że w skali państw zdecydowanie wzrósł... (dalej...)

Warto poczytać