brazyl.com.plCiekawostki › Drogie książki medyczne

Drogie książki medyczne

książki medyczne Jednymi z najdroższych są które niestety bardzo często osiągają ceny nieosiągalne dla zwykłych ludzi. Bardzo duży problem mają więc tego kierunku ponieważ muszą przeczytać większość trudno dostępnych pozycji. Dzięki temu że coraz częściej można wykorzystać wersje elektroniczne ceny powinny spadać niestety nie dzieje się tak z papierowymi wersjami których ceny cały czas idą w górę. Jest to pewien niekończący się cykl który napędza sam siebie. Większość osób które starają się kupować książki medyczne niestety musi robić to od osób prywatnych które często dodatkowo podnoszą . Sprzyja to piractwu z którym wszyscy chcą walczyć ale nikt nie prowadzi logicznych działań rynkowych, właśnie na tym czerpią najbardziej co powoduje poszerzanie się takiego zjawiska. jest jedną z najdroższych już od dawien dawna można mieć więc tylko nadzieje że ceny takich dzieł spadną.

Student na pastwę portfela

W Polsce jest bardzo duże parcie społeczne na to żeby iść na studia. Niestety nie każdy ma na tyle dużo pieniędzy żeby poradzić sobie tam finansowo. Studia medyczne to jedne z najbardziej wymagających kierunków ponieważ nawet sama literatura medyczna którą powinien dysponować każdy student pożera dość duże zasoby portfela. Dzięki rozwiązaniom jakie dostajemy od technologii powinno się to zmienić niestety jak na razie nie zanosi się na nic takiego. Tylko niektóre książki medyczne przekładane są do wersji elektronicznych, w dodatku przeważnie te tanie i mało ważne. Warto byłoby postarać się zmniejszyć .  

Więcej na temat:

, , , ,
Organizacje studenckie - działanie poza uczelnią
Organizacje studenckie – działanie poza uczelnią
Studenci są jedną z najaktywniejszych grup społecznych. Bardzo często zrzeszają się w różne grupy, które łączą ludzi o podobnych zainteresowaniach i pasjach. Dzięki temu, powstają grupy zainteresowań, koła naukowe itp. Często... (dalej...)
Studenckie problemy, czyli pisanie pracy magisterskiej
Studenckie problemy, czyli pisanie pracy magisterskiej
Jak co roku na uczelniach wyższych kończą swoją naukę kolejne roczniki. Zanim jednak to zrobią muszą zdać najważniejszy egzamin oraz napisać pracę magisterską. Większość studentów zostawia ten obowiązek, zadanie na ostatnią chwilę.... (dalej...)
BUSiMY Studenckie miesięczne wakacje w podróży po całej zachodniej Europie
BUSiMY Studenckie miesięczne wakacje w podróży po całej zachodniej Europie
Grupka studentów z Lublina postanowiła w sposób nadzwyczajny spędzić wakacje. Za zarobione wcześniej pieniądze kupili i odremontowali Forda Transita, którym chcieli zwiedzić najpopularniejsze zakątki zachodniej Europy. O... (dalej...)

Warto poczytać