brazyl.com.plTylko wypoczynekPodróże › Dziewictwa tracone w pokojach hotelowych

Dziewictwa tracone w pokojach hotelowych

Wynajmując pokój w hotelu nikt nie zdaje sobie sprawy z tego co dzieje się za ścianami. Nikt nawet nie zastanawia się co mogło się dziać w pokoju, który właśnie wynajmujemy. Jak się okazuje pokoje hotelowe kryją swoje tajemnice, o których wiedzą wyłącznie lokatorzy. Czasem jest to personel, który orientuje się, że coś zaczyna dziać się na rzeczy. Niestety wiele kobiet traci swoje cnoty w zaciszu hotelowego pokoju. Z kim?

Pościel hotelowa świadectwem straty dziewictwa

fot.http://www.deviantart.com/deviation/83744784/

Koncertowe bóstwa

Wiele gwiazd polskiego show biznesu wynajmuje pokoje hotelowe do których zaprasza często fanki. Niestety są to zbyt młode fanki, które dla swojej gwiazdy są gotowe stracić własne . staje się jedynym dowodem wykorzystania młodej dziewczyny. Straszna rzecz, ale tak dzieje się naprawdę. Można to szczególnie zauważyć w branży muzycznej: diso polo, gdzie wokaliści chcą poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Ułatwiają im to młode dziewczyny z małych miejscowości, które za wszelką cenę pragną wyrwać się w jakiś sposób z tej dziury zabitej dechami.

Wymiętoszone łóżko

Do pokojów hotelowych przychodzą również pary, który dopiero co poznały się na pobliskiej dyskotece. Pościel hotelowa staje się wówczas symbolem oraz dowodem ich spotkania. To co dzieje się w czterech ścianach pokoju hotelowego pozostanie tylko w czterech ścianach tego pokoju. Inni mogą się jedynie domyślać

Warto poczytać