brazyl.com.plZdrowie i urodaSport › Gra GKS-u Katowice w pierwszej lidze

Gra GKS-u Katowice w pierwszej lidze

Katowice, jak większość polskich miast posiada piłkarski . GKS Katowice na chwilę obecną występuje w pierwszej lidze. Na półmetku rozgrywek zajmuje trzynastą lokatę. Pozytywem jest to, że odległości pomiędzy klubami są dość niewielkie. Wystarczy jedna wygrana, by awansować na dziewiątą pozycję. Ciekawostką jest fakt, że do zakończenia sezonu pozostało jeszcze siedemnaście kolejek. Przy takiej ilości meczy, tabela ligowa może zupełnie się odwrócić. Lider wypaść poza pierwszą dziesiątkę, zaś zespół skazany na spadek spokojnie się przed tym uchronić.

bus-katowice

Z nadzieją na drugą część sezonu

Na dwadzieścia jeden punktów zgromadzonych przez katowickich piłkarzy złożyło się sześć wygranych, trzy remisy i osiem porażek. Od strefy spadkowej dzieli ich tylko siedem punktów. Wystarczy zatem kilka potknięć w dalszej części sezonu, by martwić się o utrzymanie w lidze. Tym bardziej, że spadek dotyczy aż czterech drużyn. Wiedza o tym wpływa na dokonania transferowe. Mają nie tylko wspomóc dane formacje, ale zwiększyć konkurencję. Czynnik ten zawsze prowadzi do większego poświęcenia na boisku. Brak zaangażowania zwykle oznacza odsunięcie od podstawowego składu. Dobre wyniki uzyskiwane przez piłkarzy są także wynikiem dopingu ów. klubu nie tylko kupują bilety, ale wybierają Katowice by na czas zdążyć przed rozpoczęciem spotkania. Mają nadzieję, że ten zakończy się korzystnie dla ulubionego zespołu. Jeśli bus Katowice wraca w okrzykach radości, oznacza to zwycięstwo. Kolejne punkty do utrzymania w lidze lub walki o znacznie wyższe cele piłkarskie.

Więcej na temat:

, , , , , , ,
Wywóz nieczystości - obowiązek gospodarza
Wywóz nieczystości – obowiązek gospodarza
Posiadanie wszelkiego rodzaju nieruchomości wiąże się z regularnym wywozem nieczystości. Do tego procesu niezbędna jest comiesięczna opłata za tą usługę. W przypadku mieszkania w bloku jest to kwota doliczana do czynszu, dlatego nie wymaga... (dalej...)
Przyczepy kempingowe służące do wypoczynku
Przyczepy kempingowe służące do wypoczynku
Wyjazdy wypoczynkowe związane są z licznymi przygotowaniami. Wiele z nich zależy od sposobu spędzania go na miejscu, zakwaterowania oraz transportu. Zajmiemy się głównie osobami wybierającymi się na urlop z przyczepami kempingowymi. Ich... (dalej...)
Bezpieczny wypoczynek poza miejscem zamieszkania
Bezpieczny wypoczynek poza miejscem zamieszkania
Wyjazd wypoczynkowy związany jest z zadbaniem o kilka istotnych spraw. Dwie należy szczególnie wyróżnić. Kwatery oraz środki transportu. Przyjrzenie się im pomoże w przyszłości sprawnie organizować urlopy. Odpowiednie kwatery Spędzenie... (dalej...)
Trudne decyzje przed ślubem
Trudne decyzje przed ślubem
Uroczystości ślubne przeprowadzane w Bydgoszczy wymagają od par młodych dopięcia na ostatni guzki wielu spraw. Wśród nich znajdują się zaproszenia, obrączki, garnitury, suknie, sale weselne czy samochody. Nic dziwnego, że dokonanie... (dalej...)
Pijani pasażerowie na pokładzie busa
Pijani pasażerowie na pokładzie busa
Przewoźnicy, którzy oferują swoje usługi transportowe muszą niekiedy zmagać się z pewnymi utrudnieniami wynikającymi z pasażerów, którzy delikatnie mówiąc-nie potrafią dostosować się do warunków podróży.... (dalej...)
Dlaczego warto docenić rangę transportu?
Dlaczego warto docenić rangę transportu?
Współczesne rozwiązania w dziedzinie takiej jak transport są godne zauważenia oraz podkreślenia ich roli, jaką odgrywają we współczesnym świecie. Na ogół nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo transport i jego innowacyjne... (dalej...)

Warto poczytać