brazyl.com.plCiekawostki › Hanka Mostowiak umarła… śmiesznie?

Hanka Mostowiak umarła… śmiesznie?

Serial rządzi się swoimi prawami i często może stosować skróty i pewne naiwne rozwiązania. Widzowie i tak będą oglądali każdy odcinek z wypiekami na twarzy. Seriale polskie mają jednak nieoficjalnie opinię takich, które „naciągają” odbiorców trochę zbyt mocno. Gdy aktor chce zmienić pracę – postać bohatera jest grana nagle przez kogoś innego. Niektórzy bohaterowie również umierają… to jednak w polskim filmie wygląda najmniej wiarygodnie…

Rysiu "dobre serce"

Mowa oczywiście o śmierci Rysia z „Klanu”. Postać ta była niemal od początku bez skazy. Mężczyzna kochał żonę, dzieci… jako taksówkarz ucierpiał wiele (przypomnijmy sobie jak dzielny Rysio brał udział w ataku, podczas którego został ranny, co oznaczało, iż przez długi czas zmuszony był do przerwania pracy)  Rysio nie zdradzał, Rysio nie kłamał… i taki też pozostał do końca. Podczas pobytu w szpitalu chciał zatrzymać złodzieja, który popchnął go tak mocno, iż słynny bohater upadł. Śmierć na miejscu była dość mało prawdopodobna, jednak to i tak nic w porównaniu z tym jak umarła kochana przez wszystkim Hanka Mostowiak.

pudełka kartonowe

spododowały śmierć

Oto przy  drodze nie wiedzieć czemu stały . Hanka, która akurat jechała autem ze swoja siostrą, wjechała w nie… doznała urazu wewnętrznego głowy. Trafiła do szpitala, gdzie tego samego dnia odeszła, pozostawiając w żałobie męża i dzieci. Czy takie rozwiązanie było konieczne? Aktora grającą kobiecą postać chciała odejść z serialu o czym było wiadomo już parę miesięcy przed emisją słynnego odcinka. Zanim ten pokazała telewizja – śmierć Hanki była znana już internautom. W końcu są takie niebezpieczne…

Więcej na temat:

,
Święta, święta przydadzą się pudełka kartonowe na prezenty odlotowe
Święta, święta przydadzą się pudełka kartonowe na prezenty odlotowe
Zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia. Jest to wspaniały czas, który głównie kojarzy nam się z przygotowywaniem posiłków oraz późniejszym obżarstwem. Ale jest jeszcze jedna ważna rzecz, o której nie... (dalej...)
Wyjazdy za granicę i wysyłanie przedmiotów w pudełkach kartonowych
Wyjazdy za granicę i wysyłanie przedmiotów w pudełkach kartonowych
Dołączenie Polski do Unii Europejskiej pozwoliło na swobodniejsze przemieszczanie się między państwami członkowskimi. Przez ostatnie kilka lat z naszego kraju za granicę wyjechały setki tysięcy osób. Większość z nich w poszukiwaniu... (dalej...)

Warto poczytać