brazyl.com.plZdrowie i urodaSport › Hit grupy A: Belgia – Chorwacja

Hit grupy A: Belgia – Chorwacja

11 września 2012 roku rozegrano Belgia – Chorwacja. Spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2014. Kibice już w szóstej minucie mogli podziwiać pierwszego gola zdobytego przez gości. Strzelcem okazał się Ivan Perišić. Gospodarze konstruowali kolejne akcje, by zdobyć wyrównanie. Cel udało się zrealizować w 45 minucie. Bramkę zaliczył Guillaume Gillet. Akcje oraz strzały na bramkę nie przyniosły zmiany rezultatu. Po dziewięćdziesięciu minutach ostateczny wynik to 1:1. Wynik ten sprawił, że w tabeli grupy A trzy reprezentacje mają po cztery punkty. Według ekspertów są to także głównie faworyci do awansu. Wśród nich jest Belgia, Chorwacja i Serbia. Ze względu na korzystny rezultat bramkowy, na szczycie jest Serbia. Sytuacja ta zapewne ulegnie zmianie po trzeciej kolejce. W niej Serbowie podejmą Belgów, Macedończycy zagrają z Chorwacją, a Walia ze Szkocją. 

bus-do-belgii

Walka o awans dalej trwa

Kibice kupujący i wynajmujący w drugiej kolejce zapewne chcieli ujrzeć zwycięstwo gospodarzy. Niestety w tym meczu się to nie udało. Jednak nie warto po jednym remisie gasić nadziej. Do końca eliminacji pozostało jeszcze dziewięć kolejek. Piłkarze muszą zatem skupić się na kolejnych spotkaniach. Jakakolwiek strata punktowa może mieć poważne konsekwencje w walce o awans. Warte podkreślenia jest to, że bezpośrednią grę na brazylijskich boiskach zapewni sobie tylko zwycięzca grupy. Drużyna z drugiego miejsca powalczy w barażach. Zapewne tysiące fanów piłki nożnej zamówi na kolejne spotkania bilety, jak i odpowiednie rodzaje transportu. Autokar, , pociąg lub samolot.   

Więcej na temat:

, , , , ,
Wywóz nieczystości - obowiązek gospodarza
Wywóz nieczystości – obowiązek gospodarza
Posiadanie wszelkiego rodzaju nieruchomości wiąże się z regularnym wywozem nieczystości. Do tego procesu niezbędna jest comiesięczna opłata za tą usługę. W przypadku mieszkania w bloku jest to kwota doliczana do czynszu, dlatego nie wymaga... (dalej...)
Przyczepy kempingowe służące do wypoczynku
Przyczepy kempingowe służące do wypoczynku
Wyjazdy wypoczynkowe związane są z licznymi przygotowaniami. Wiele z nich zależy od sposobu spędzania go na miejscu, zakwaterowania oraz transportu. Zajmiemy się głównie osobami wybierającymi się na urlop z przyczepami kempingowymi. Ich... (dalej...)
Bezpieczny wypoczynek poza miejscem zamieszkania
Bezpieczny wypoczynek poza miejscem zamieszkania
Wyjazd wypoczynkowy związany jest z zadbaniem o kilka istotnych spraw. Dwie należy szczególnie wyróżnić. Kwatery oraz środki transportu. Przyjrzenie się im pomoże w przyszłości sprawnie organizować urlopy. Odpowiednie kwatery Spędzenie... (dalej...)
Gra GKS-u Katowice w pierwszej lidze
Gra GKS-u Katowice w pierwszej lidze
Katowice, jak większość polskich miast posiada piłkarski klub. GKS Katowice na chwilę obecną występuje w pierwszej lidze. Na półmetku rozgrywek zajmuje trzynastą lokatę. Pozytywem jest to, że odległości pomiędzy klubami są dość... (dalej...)
Trudne decyzje przed ślubem
Trudne decyzje przed ślubem
Uroczystości ślubne przeprowadzane w Bydgoszczy wymagają od par młodych dopięcia na ostatni guzki wielu spraw. Wśród nich znajdują się zaproszenia, obrączki, garnitury, suknie, sale weselne czy samochody. Nic dziwnego, że dokonanie... (dalej...)
Dlaczego warto docenić rangę transportu?
Dlaczego warto docenić rangę transportu?
Współczesne rozwiązania w dziedzinie takiej jak transport są godne zauważenia oraz podkreślenia ich roli, jaką odgrywają we współczesnym świecie. Na ogół nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo transport i jego innowacyjne... (dalej...)

Warto poczytać