brazyl.com.plPraca z pasją › Imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne

Imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne

i , są coraz popularniejszą formą nagradzania pracowników różnych firm. Jakie jednak podejście do tego typu imprez mają sami pracownicy? Agencja Show Service Events Marketing, przeprowadziła ankiety dotyczące zadowolenia z imprez integracyjnych.

Wyniki

Uczestnicy ankiety, jednogłośnie zdecydowali, iż oczekują minimum dwóch imprez integracyjnych w roku. Dzięki temu, mogą się zbliżać do siebie, budować relacje między pracownikami, również tymi z różnych działów firmy. Dodatkowe korzyści z urządzania wyjazdów integracyjnych oraz imprez pracowniczych, to odpoczynek od codziennej bieganiny i pracy oraz budowanie więzi z szefostwem oraz całą firmą. Pracownicy uważają, iż tego typu zabawy powinny wychodzić z inicjatywy pracodawcy, dzięki czemu oni poczują się bardziej docenieni. Jest to również idealna okazja, aby świętować kolejne sukcesy firmowe.

Imprezy z osobą towarzyszącą czy indywidualnie?

Według ankietowanych, idealnym rozwiązaniem jest organizowanie zamiennie – impreza na którą przychodzi zainteresowany z osoba towarzyszącą oraz wyjazd integracyjny, tylko dla pracowników.  Ważne jest jednak, aby wszelkie imprezy organizowane były dla współpracowników i szefostwa łącznie, nie rozdzielając ani nie faworyzując żadnej z grup. Niezwykle ciekawy jest fakt, iż co trzeci ankietowany chciałby mieć doraźny wpływ na rodzaj imprezy integracyjnej w jakiej ma wziąć udział. Dlatego istotne jest wcześniejsze skonsultowanie z współpracownikami, poprzez zorganizowanie sondy czy ankiety, dzięki czemu poznamy ich zdanie na dany temat.
 

Więcej na temat:

, , ,
Sprzątanie po udanej imprezie
Sprzątanie po udanej imprezie
Imprezy towarzyskie organizowane w naszych domach często kończą się problemami. Wylanym winem na dywan czy pobrudzonymi ścianami. W takim wypadku konieczne jest posprzątanie bałaganu. Z niektórymi kłopotami nie dajemy sobie wręcz rady.... (dalej...)

Warto poczytać