brazyl.com.plModowe inspiracje › Jak dojechać na ślub?

Jak dojechać na ślub?

Wszystko już prawie gotowe. Pan młody i panna młoda są. Sala ślubna jest, ksiądz w kościele będzie czekał. Kucharki wstawiły już rosół a orkiestra energiczne zagrywa Mendelssohna i jeszcze tylko samochód na .

 

I jeszcze tylko kwestia dojazdu. Niby problemu nie powinno być. Ale czy młodzi odważą się na to, żeby do ślubu pojechać wynajętą limuzyną? Bo może będą chcieli pojechać na przykład taksówką albo własnym samochodem.
Kreatywni młodzi, czyli tacy, którzy mają więcej pomysłów niż pieniędzy z pewnością są w stanie wymyślić coś nieprzeciętnego.
Znane są w branży ślubnej przypadki, że młodzi wybierali się na ceremonie rowerem, na rolkach lub pieszo.
W sumie – przecież każdy sposób jest dobry. To, jak młodzi pojadą nie świadczy o niczym. Bo jeżeli już, to jest dowodem na to, jak bardzo brakuje im tego luksusu w życiu codziennym.

Pojechać do ślubu na koniu? Na rowerze? Można też pobiec. I taka forma dotarcia na ślub już o czymś świadczy.
Można tak przekonać wszystkich gości, że przyszli na ślub ludzi ciekawych i nie zwracających uwagi na kwestie materialne.
Oczywiście może się to obrócić na ich niekorzyść w kwestii prezentów.

Takie formy i wyczyny są jednak tylko ewenementami.
Zdarzają się one bardzo rzadko a najczęściej słychać o nich tylko w internecie lub od znajomych.

Dzieje się tak głównie dlatego, że zmienia się przede wszystkim podejście młodych ludzi do małżeństwa.
Spokojniejsi i wytrwalsi wydają się być ci, którzy mają dużo pomysłów. Bo z pewnością przydadzą im się one nie tylko przy organizacji wesela ale w życiu codziennym. 

Więcej na temat:

, ,
Ślub i wesele – lista przygotowań
Ślub i wesele – lista przygotowań
Dla każdej pary młodej, jej rodziny i przyjaciół, dzień ślubu jest wyjątkową i niezwykle radosną chwilą. Młodzi chcą, by ten dzień spełniał ich oczekiwania. Dlatego na długo przed planowaną uroczystością, muszą podjąć odpowiednie... (dalej...)
Najważniejsze sprawy związane z organizacją ślubu
Najważniejsze sprawy związane z organizacją ślubu
Dzień ślubu jest dla każdej pary młodej najważniejszym dniem w życiu. Powinien spełniać ich wszystkie oczekiwania. Aby tak było, dużo wcześniej należy rozpocząć odpowiednie przygotowania. Spraw, które trzeba załatwić jest naprawdę... (dalej...)
Nastolatki mają coraz więcej praw?
Nastolatki mają coraz więcej praw?
Mówi się, że dzieci tak szybko dojrzewają… niektóre nie tyle dojrzewają, co dorastają zbyt prędko. Najgorszy i najtrudniejszy okres przypada na gimnazjum, kiedy nastolatki próbują poczuć się dorośle. Widoczne jest... (dalej...)
Sieradzkie uroczystości weselne
Sieradzkie uroczystości weselne
Sieradz jest kolejnym miastem w którym znaczącą rolę odgrywają śluby oraz wesela. Ich organizacja jak we wszystkich miejscach przysparza mnóstwo problemów. Osoby wstępujące w związek małżeński są zobowiązane do załatwienia... (dalej...)
Poszukiwania fotografa ślubnego
Poszukiwania fotografa ślubnego
Młode pary bardzo często pragną posiadać przepiękne zdjęcia ślubne. Dlatego właśnie decydują się zatrudnić dobrego fotografa ślubnego. Problem polega na tym, że na rynku znajduje się bardzo wielu fotografów, którzy podają ... (dalej...)
Trudne decyzje przed ślubem
Trudne decyzje przed ślubem
Uroczystości ślubne przeprowadzane w Bydgoszczy wymagają od par młodych dopięcia na ostatni guzki wielu spraw. Wśród nich znajdują się zaproszenia, obrączki, garnitury, suknie, sale weselne czy samochody. Nic dziwnego, że dokonanie... (dalej...)

Warto poczytać