brazyl.com.plCiekawostki › Jak wybrać dekoracje ślubne?

Jak wybrać dekoracje ślubne?

jest uroczystością jedną z najważniejszych w życiu każdego człowieka, nic dziwnego, iż wiele osób pragnie aby wszystko było wtedy dopięte na ostatni guzik.

Niezwykle ważnym aspektem każdego pięknego ślubu są odpowiednio dobrane , które ozdabiają zarówno miejsce gdzie para młoda się pobiera – niezależnie od tego czy jest to kościół czy urząd stanu cywilnego – miejsce gdzie odbywa się przyjęcie weselne jak również auto ślubne którym para będzie tego dnia się poruszać. Nic dziwnego, iż dobór odpowiednich dekoracji ślubnych jest niezwykle ważny – choć wcale nie taki prosty.

Na co się zdecydować?

Wybierając idealne dekoracje ślubne, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się nad ich kolorystyką, bowiem dobrze wygląda jeżeli dekoracje tworzą ze sobą nawzajem wspólną całość. Kolor przewodni powinien być stonowany i praktyczny, tak aby dobrze prezentował się zarówno w kościele czy urzędzie jak i w Sali weselnej. Jeżeli wiemy, że miejsca gdzie ma odbyć się ślub i wesele mają jasne, beżowe i podłogi, z całą pewnością możemy wybrać bardziej zdecydowany kolor, jakim jest na przykład bordowy, czerwony czy fioletowy. Jeżeli natomiast sala sama w sobie jest ciemna, lepiej nie budować ponurego nastroju poprzez kolory i wybrać białe bądź beżowe pokrowce na krzesła, jasne obrusy oraz dekoracje ślubne wykonane z kwiatów. Trzeba pamiętać o tym, iż dekoracje ślubne mają być jedynie dobrze dobranym tłem do całej ceremonii, dlatego nie mogą być zbyt nachalne i rzucające się w oczy.

Więcej na temat:

, , , , ,
Ślub i wesele – lista przygotowań
Ślub i wesele – lista przygotowań
Dla każdej pary młodej, jej rodziny i przyjaciół, dzień ślubu jest wyjątkową i niezwykle radosną chwilą. Młodzi chcą, by ten dzień spełniał ich oczekiwania. Dlatego na długo przed planowaną uroczystością, muszą podjąć odpowiednie... (dalej...)
Najważniejsze sprawy związane z organizacją ślubu
Najważniejsze sprawy związane z organizacją ślubu
Dzień ślubu jest dla każdej pary młodej najważniejszym dniem w życiu. Powinien spełniać ich wszystkie oczekiwania. Aby tak było, dużo wcześniej należy rozpocząć odpowiednie przygotowania. Spraw, które trzeba załatwić jest naprawdę... (dalej...)
Jak dojechać na ślub?
Jak dojechać na ślub?
Wszystko już prawie gotowe. Pan młody i panna młoda są. Sala ślubna jest, ksiądz w kościele będzie czekał. Kucharki wstawiły już rosół a orkiestra energiczne zagrywa Mendelssohna i jeszcze tylko samochód na ślub.   I... (dalej...)
O urządzaniu domu
O urządzaniu domu
Samodzielne urządzanie mieszkania może być bardzo edukacyjne. Chociaż coraz częściej w tym celu są zatrudniani specjaliści od wystroju wnętrz, nie ma powodu, aby wynajmować taką osobę, jeśli ma się chociaż odrobinę zmysłu artystycznego.... (dalej...)
Poszukiwania fotografa ślubnego
Poszukiwania fotografa ślubnego
Młode pary bardzo często pragną posiadać przepiękne zdjęcia ślubne. Dlatego właśnie decydują się zatrudnić dobrego fotografa ślubnego. Problem polega na tym, że na rynku znajduje się bardzo wielu fotografów, którzy podają ... (dalej...)
Trudne decyzje przed ślubem
Trudne decyzje przed ślubem
Uroczystości ślubne przeprowadzane w Bydgoszczy wymagają od par młodych dopięcia na ostatni guzki wielu spraw. Wśród nich znajdują się zaproszenia, obrączki, garnitury, suknie, sale weselne czy samochody. Nic dziwnego, że dokonanie... (dalej...)

Warto poczytać