brazyl.com.plLuksusowy dom › Kogo stać na apartamenty?

Kogo stać na apartamenty?

Łódź to , które nie cieszy się ostatnio szczególna popularnością. Można je kochać lub nienawidzić za wszechobecność szarość i ruinę. Warto jednak pamiętać, że dawniej było to , w którym panował przemysł. Z kominów fabryk tlił się dym, a ludzie wychodzi albo szli do pracy. Wielcy, zagraniczni fabrykanci, którzy odnieśli sukces zbudowali fabryczne miasteczka takie jak Księży Młyn i pałace, które dzisiaj stanowią najchętniej zwiedzane zabytki Łodzi. nie są jednak popularne tylko w tym mieście – tak naprawdę przoduje w nich Kraków.

Apartamenty w sam raz po zakupach

Władze miasta, które chciały przypomnieć przemysłowa historię miasta zgodziły się na budowę dużego centrum handlowego – Manufaktury, która znajduje na terenie dawnych zakładów pracy Poznańskiego. Wiele budynków zostało zachowanych. Po odnowieniu dawne, ceglane fabryki zamieniły się w sklepy, restauracje, kawiarnie, kino i inne atrakcje, które przyciągają zarówno turystów, jak i mieszkańców. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę – Manufaktura zarabia na siebie i cieszy się powodzeniem zarówno wśród uboższej klasy, jak i wśród tych, którzy chętniej wybierają się na luksusowe zakupy, po których mogą wynająć całe apartamenty w hotelu, który łączy się z całym kompleksem.

apartamenty kraków

Luksusowe apartamenty

Mniej udany okazał się pomysł przerobienia budynków przemysłowych na apartamenty. Chociaż takie mieszkania są naprawdę ciekawe, to jednak mało kogo stać na taką fanaberię. Apartamenty mieszczą się przeważnie w okolicy Księży Młyna, a więc ulicy Tymienieckiego i Milionowej. Wciąż jednak stoją puste – łodzian nie stać bowiem na w loftach. Apartamenty, które proponuje Kraków są jeszcze droższe – turyści z Łodzi rzadko je wybierają, ponieważ zwyczajnie…nie stać ich na takie luksusy.

Więcej na temat:

, , ,
Co musimy załatwić przed wyjazdem na urlop?
Co musimy załatwić przed wyjazdem na urlop?
Każdy człowiek lubi wyjazdy i różne wycieczki. Szczególnie wyczekujemy wyjazdów w czasie urlopu. Są one dłuższe, dzięki czemu można naprawdę wypocząć oraz spędzić czas z najbliższymi. Wiele osób lubi też organizować... (dalej...)
Przeprowadzenie remontu w domu
Przeprowadzenie remontu w domu
Prace remontowe w każdym mieszkaniu powinno się wykonać raz na kilkanaście lat przynajmniej. To dobra okazja nie tylko, aby odnowić wygląd mieszkania, zmienić podłogi, ale również aby sprawdzić stan instalacji elektrycznej, czy gazowej,... (dalej...)
Amatorskie projektowanie wnętrz
Amatorskie projektowanie wnętrz
Wnętrza domu stają się bardzo ważne. Przede wszystkim dlatego, że dzięki nim człowiek czuje się dobrze i komfortowo w swoich czterech ścianach. Z tego właśnie powodu wiele osób decyduje się zaprojektować wnętrze swojego mieszkania.... (dalej...)
Dostosować swoje mieszkanie
Dostosować swoje mieszkanie
Dom jest miejscem najważniejszym dla człowieka. Przede wszystkim dlatego, że to właśnie w domu jesteśmy w stanie ukryć się przed zagrożeniem oraz nieprzyjemnymi sytuacjami. To również w domu człowiek wypoczywa i regeneruje własne... (dalej...)
Nadaj mieszkaniu charakteru
Nadaj mieszkaniu charakteru
Dom to miejsce wyjątkowe. Przede wszystkim dlatego, że to w nim człowiek ma czuć się bezpiecznie oraz komfortowo. Z tego powodu wiele osób decyduje się na to, aby mieszkanie dostosować do swoich potrzeb. Zmiana wystroju mieszkania może... (dalej...)
Przespać się w drodze
Przespać się w drodze
Bardzo często ludzie którzy wybierają się w dość długą drogę nie planują swojego przejazdu. Czasem w miejscowościach takich jak Zgierz trudno znaleźć jest odpowiedni motel w którym są jeszcze wolne miejsca. Kierowcy którzy... (dalej...)

Warto poczytać