brazyl.com.plMotoryzacjaCiekawostki motoryzacyjne › Kubica rozkręcił interes

Kubica rozkręcił interes

Odkąd w wyścigach formuły 1 bierze udział Polak to coraz większa ilość naszych rodaków zaczęła się tymi wyścigami interesować. Nic dziwnego. Jest pierwszym polskim kierowcą, który zaczął odnosić jakieś sukcesy na tym sportowym polu. Dostrzeżono to również w grach komputerowych. Zainteresowanie takimi grami jest ogromne, ponieważ każdy może wcielić się w kierowcę . Nie tylko Kubicę, ale również Schumachera, czy innego znakomitego zawodnika.

Dochodowy interes

formuła 1, symulator f1

fot. image.dirtrider.com

stał się podstawowa grą, każdego chłopaka, który posiada lub . To nie wyścigi kolarskie, a wyścigi bolidów, cieszą się większym zainteresowaniem. Głównie z tego powodu, że można „wyciągać” na nich większe prędkości. Każdy mały chłopiec chciałby poczuć się, jak zawodowy formuły jeden. To zapewnia mu symulator formuły. Dlatego jeśli nie masz pomysłu na prezent swojego dziecka, to pomyśl o takiej możliwości.

Jakość F1

Gracze, którzy korzystają z symulatorów formuły mają różne zdania na temat tej gry, ale większość z nich uważa, że lepsza jakość i zabawa jest wówczas, gdy gracz posiada Playstation. Chociaż oczywiście część z nich sądzi, że lepiej jest grać na - ie. Jednak jeśli mamy zakupić dziecku zarówno symulator formuły jak i Playstation, to wybierzmy jedną opcję. Nikt nie chce zbankrutować. Dlatego zastanówmy się, co sprawi naszej pociesze większą radość.

Więcej na temat:

, , , , , ,
W drodze po prawo jazdy, czyli wybór szkoły jazdy niezwykle ważny
W drodze po prawo jazdy, czyli wybór szkoły jazdy niezwykle ważny
Każdy kto chce zdobyć upragnione prawo jazdy przede wszystkim powinien zacząć od pokonania wszelkich lęków i obaw przed prowadzeniem samochodu. Kolejną czynnością jest wybór szkoły jazdy, która ułatwi mu tą często wyboistą... (dalej...)
Włochy - pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Włochy – pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Początek września 2012 to dla Roberta Kubicy szczególny czas. Po ponad półtorarocznej przerwie zasiadł za kierownicą samochodu wyścigowego. Na pierwszy swój start wybrał lokalny wyścig Ronde Gomitolo di Lana we Włoszech.... (dalej...)
Zabezpiecz swój komputer poprzez programy antywirusowe
Zabezpiecz swój komputer poprzez programy antywirusowe
Każdy komputer stacjonarny czy laptop, który został podpięty do Internetu wymaga odpowiednich zabezpieczeń, dlaczego? Niestety ale razem z płynącymi korzyściami wynikającymi z dostępu do internetu płyną również pewne niebezpieczeństwa,... (dalej...)
Komputer się nagrzał
Komputer się nagrzał
W dzisiejszych czasach nikt nie dba o komputery, ponieważ robiły się one dostępne dla każdego. Poszanowanie dla swoich pieniędzy oraz zakupionego przedmiotu, gdzieś nam umyka. A szkoda, ponieważ później denerwujemy się, iż kupiliśmy... (dalej...)
Dysk komputerowy - jak chronić się przed utratą danych?
Dysk komputerowy – jak chronić się przed utratą danych?
Komputer to dość delikatne urządzenie, uszkodzenie go może być dla nas problematyczne, szczególnie jeśli z tego powodu utraciliśmy ważne dla nas dane np. zdjęcia. Na codzień jest narażony na wiele niebezpieczeństw i powinniśmy o... (dalej...)

Warto poczytać