brazyl.com.plMotoryzacja › Kultura osobista pasażerów

Kultura osobista pasażerów

Każdy kto musi na co dzień dojeżdżać do pracy, szkoły czy też w innym celu za pomocą komunikacji miejskiej wie, że nie jest to zbyt przyjemne. Poziom usług pozostawia wiele do życzenia. Jednak najgorsi są tutaj sami pasażerowie, którzy doprowadzają do zaniedbań autobusów lub tramwajów. Brak kultury pasażerów w różnym wieku jest naprawdę rażący. Nie ma tutaj co zrzucać winy na młodzież i tylko ją oskarżać o niszczenie mienia publicznego oraz złego zachowania i braku kultury osobistej. Starsze osoby również potrafią się pokazać z mało ciekawej strony i robią to, jak zgodnie twierdzą pracownicy komunikacji miejskiej. Patrząc na to wszystko pasażer, który ceni sobie harmonię i spokój oraz nie za bardzo lubi toczyć utarczki słowne lub fizyczne jest rozżalony i po prostu zły.

prawo-jazdy

Narasta w nim frustracja i myśli o jak najszybszym zmienieniu środka transportu. Samochód to jest to na co liczy i ma zamiar osiągnąć swój cel. może go świetnie przygotować do tego, aby mógł zdać z wynikiem pozytywnym oraz potem bez obaw samemu jeździć po ulicy. Różnica jakiej doświadczymy będzie ogromna gdy przesiądziemy się z zatłoczonej i nie miło pachnącej komunikacji miejskiej do samochodu. Poza tym oszczędność czasu, poprzez jazdę autem jest naprawdę spora. Możemy dotrzeć o wiele szybciej do pracy czy szkoły. Dodatkowo jesteśmy niezależni. Nie musimy liczyć na kogoś, czyli tramwaj lub autobus. Liczymy nas siebie i swoje umiejętności za kierownicą. Wystarczy tylko zaliczyć z pozytywnym wynikiem kilka etapów, poczynając od na zdanym egzaminie z prawa jazdy kończąc. 

Więcej na temat:

, ,
Jak wygląda kurs na prawo jazdy?
Jak wygląda kurs na prawo jazdy?
Coraz więcej osób decyduje się na zrobienie prawa jazdy. Dotyczy to nawet osób, które długo się broniły przed podjęciem tej decyzji. Dlaczego tak jest? Samochód jest najpopularniejszym środkiem transportu. Pozwala... (dalej...)
Koszty uzyskania prawa jazdy
Koszty uzyskania prawa jazdy
Aby otrzymać w Polsce prawo jazdy, nie wystarczy tylko i wyłącznie przyłożyć się do nauki, aby potem zdać pozytywnie egzamin. Trzeba również wydać całkiem sporą sumę pieniędzy, ponieważ kosztowny jest nie tylko sam kurs prawa jazdy,... (dalej...)
Legendarny egzamin na prawo jazdy
Legendarny egzamin na prawo jazdy
O egzaminach na prawo jazdy krążą legendy o przeróżnym nasyceniu emocjonalnym. Ci co egzamin zdali bez większych problemów, rozpływają się w komplementach na temat egzaminatora, natomiast ci, którym nie poszło tak łatwo... (dalej...)
W drodze po prawo jazdy, czyli wybór szkoły jazdy niezwykle ważny
W drodze po prawo jazdy, czyli wybór szkoły jazdy niezwykle ważny
Każdy kto chce zdobyć upragnione prawo jazdy przede wszystkim powinien zacząć od pokonania wszelkich lęków i obaw przed prowadzeniem samochodu. Kolejną czynnością jest wybór szkoły jazdy, która ułatwi mu tą często wyboistą... (dalej...)
Kursy, szkolenia, szkoły-co wybrać?
Kursy, szkolenia, szkoły-co wybrać?
Dostępność wszelkiego rodzaju kursów, szkoleń, szkół jest zjawiskiem, które daje nam szereg możliwości. Ale czy są one tak naprawdę nam potrzebne, czy nie ma nas tutaj „nabijania w butelkę” i sprytnego propagowania... (dalej...)
Nerwy podczas egzaminu na prawo jazdy
Nerwy podczas egzaminu na prawo jazdy
Egzamin na prawo jazdy Gdynia wiąże się ze sporą ilością stresu i kosztuje nas dużo nerwów. Sama myśl na długo przed nim wywołuje w nas obawę oraz powoduje, że zaczynamy się zastanawiać w jaki sposób sobie poradzimy. Stres... (dalej...)

Warto poczytać