brazyl.com.plCiekawostki › Latanie to świetna sprawa

Latanie to świetna sprawa

Wiele osób boi się latać tylko dlatego że oglądali filmy katastroficzne w których jakiś miał wypadek lub słyszeli o nieszczęśliwym zdarzeniu z udziałem ów. Patrząc w statystki trzeba wziąć pod uwagę że w wypadkach lotniczych ginie znacznie mniej osób i jest ich statystycznie znacznie mniej niż wypadków samochodowych. Dzięki specjalnym możemy poczuć się jakbyśmy naprawdę pilotowali . Techniki takie są bardzo często stosowane do tego by szkolić nowych młodych ów. Może gdy ktoś znajdzie się w maszynie flight simulators przekona się do tego że nie jest wcale takie straszne jak je ludzie malują. Biorąc pod uwagę jakie daje możliwości bylibyśmy bardzo daleko w tyle gdyby nie samoloty oraz piloci którzy starali się pobijać różne rekordy ustanowione przez kolegów po fachu.

Samolot przyczyniły się do rozwoju człowieka

Dzięki samolotom człowiek zaczął poruszać się po planecie coraz szybciej dzięki czemu nie musimy już tracić czasu na opływanie Ziemi powolnymi statkami których czas podróży jest zdecydowanie dłuższy niż przelot samolotem. Transport towarów w niedostępne miejsca również nie był by możliwy gdyby nie rozwój techniki w kierunku maszyn latających. Odważni piloci którzy aktualnie pilotują naddźwiękowe samoloty oraz promy kosmiczne szkoleni wcześniej na flight simulators mają możliwość udowadniania ludziom że granice ludzkich możliwości nie zostały jeszcze przekroczone. Dzięki temu że piloci lubią pobijać przeróżne rekordy które wydawały by się normalnym ludziom niemożliwe może się okazać że niedługo zaczniemy podróżować nie tylko po naszej planecie ale po całym układzie słonecznym.

Więcej na temat:

, , ,
Bezpieczna i niezapomniana zabawa w symulatorach!
Bezpieczna i niezapomniana zabawa w symulatorach!
Wraz z galopującym postępem techniki ogromny rozwój odnotowany został również w dziedzinie gier komputerowych, które w niczym nie przypominają już dostępnych przed latami strzelanek. Najwyraźniej daje się to zauważyć... (dalej...)

Warto poczytać