brazyl.com.plLuksusowy domStylowe wnętrze › Mieszkanie w bloku może być ciekawe!

Mieszkanie w bloku może być ciekawe!

Okres PRLu Polacy mają już za sobą, ale wiele mieszkań wciąż stanowi żywy dowód na to, że był to moment, który silnie odcisnął piętno na mentalności ludzi. Zwłaszcza jeśli chodzi o styl… w blokach nie są dzisiaj luksusem, za jaki były uważane kilkadziesiąt lat temu. Ten, kto ma pieniądze, wyprowadza się najczęściej za miasto, gdzie ma kontakt z przyrodą i przestrzeń. W bloku jest się skazanym na sąsiadów oraz metraż, który pozostawia wiele do życzenia…

zachowują indywidualność

Można jednak temu zaradzić. Nawet małe i niepozorne można urządzić tak, by cieszyło oczy i było wygodne. Liczy się przede wszystkim podejście do przestrzeni, która w blokach jest ograniczona. Można jednak sprawić by wyglądało na większe niż jest w rzeczywistości. Dobrym rozwiązaniem są meble na wymiar, które można idealnie dopasować do rozmiarów pomieszczenia. Takie meble pozwolą urządzić w kuchni kącik ze stołem, gdzie cała rodzina będzie mogła zjeść śniadanie. Wnęka w ścianie? Zamiast zostawiać ją niewykorzystaną, lepiej zabudować i stworzyć wygodną szafę. Meble na wymiar sprawdzają się pokojach, których metraż jest niewielki. Liczne pawlacze i schowki pod sufitem są stworzone do tego, by trzymać w nich rzeczy, po które rzadziej sięgamy.

meble na wymiar radom

Mieszkanie contra stereotypy

Mieszkanie nie musi być nudne. Minęły bowiem czasy, w których skazani byliśmy na meble o jednakowym wyglądzie, ponieważ inne w ogóle nie były dostępne. Dzisiaj liczą się wnętrza z charakterem, które reprezentują osobowość właściciela.

Więcej na temat:

, ,
Przemyślane zakupy to podstawa
Przemyślane zakupy to podstawa
Budynki mieszkalne wyposażone są w całe mnóstwo akcesoriów. Jedne zapewniają jedynie wygląd, estetykę. Drugie pełnią ważną rolę. Przy zakupie jakiegokolwiek z obu grup, trzeba zważać nie tylko na cenę. Istotny jest rodzaj... (dalej...)
Przeprowadzenie remontu w domu
Przeprowadzenie remontu w domu
Prace remontowe w każdym mieszkaniu powinno się wykonać raz na kilkanaście lat przynajmniej. To dobra okazja nie tylko, aby odnowić wygląd mieszkania, zmienić podłogi, ale również aby sprawdzić stan instalacji elektrycznej, czy gazowej,... (dalej...)
Amatorskie projektowanie wnętrz
Amatorskie projektowanie wnętrz
Wnętrza domu stają się bardzo ważne. Przede wszystkim dlatego, że dzięki nim człowiek czuje się dobrze i komfortowo w swoich czterech ścianach. Z tego właśnie powodu wiele osób decyduje się zaprojektować wnętrze swojego mieszkania.... (dalej...)
Kupując mieszkanie, poradź się adwokata
Kupując mieszkanie, poradź się adwokata
Aby umiejętnie prowadzić działalność gospodarczą, nie wystarczy mieć tylko zmysłu biznesowego, chociaż jest on sprawą absolutnie niezbędną. Ktoś, kto nie ma wyczucia do robienia pieniędzy, nie potrafi znaleźć dobrej niszy i jej zagospodarować,... (dalej...)
O urządzaniu domu
O urządzaniu domu
Samodzielne urządzanie mieszkania może być bardzo edukacyjne. Chociaż coraz częściej w tym celu są zatrudniani specjaliści od wystroju wnętrz, nie ma powodu, aby wynajmować taką osobę, jeśli ma się chociaż odrobinę zmysłu artystycznego.... (dalej...)
Kogo stać na apartamenty?
Kogo stać na apartamenty?
Łódź to miasto, które nie cieszy się ostatnio szczególna popularnością. Można je kochać lub nienawidzić za wszechobecność szarość i ruinę. Warto jednak pamiętać, że dawniej było to miasto, w którym panował... (dalej...)

Warto poczytać