brazyl.com.plZdrowie i urodaSport › Narty – sport dla bogatych

Narty – sport dla bogatych

Uprawianie narciarstwa to niestety droga zabawa, sprzęt jest drogi, wyciągi kosztują dużo, a także nocleg solidnie uszczupla budżet wyjazdu. Narciarstwo jest jednak sportem wartym swych pieniędzy ponieważ poprawia kondycję całego organizmu i ma wyjątkowo dobre właściwości odchudzające. To co jednak tak naprawdę przyciąga fanów białego szaleństwa do nart i snowboardu to zabawa z samych zjazdów.


Koszt wyjazdu


Wybierając się na wyjazd w góry warto przygotować sobie wstępną prognozę kosztów. Zawieramy w niej koszty paliwa przejazdu w dwie strony plus 10%, koszt noclegu oraz wyżywienia, opłaty za wyciągi, a następnie dodać około całości 20% tej kwoty na nieprzewidziane wydatki. Tygodniowy wyjazd na , nawet jeśli mamy własny sprzęt może przekroczyć 1500 zł na osobę.


Drogi


Wyposażenie narciarza to duże uszczuplenie dla portfela. Spodnie, kurtka oraz rękawice odporne na wodę, solidne buty narciarskie/snowboardowe, wiązania oraz narty/ z średniej półki bez problemu przekraczają 2500 zł. Jeśli interesuje nas sprzęt najwyższej jakości na samą kurtkę możemy wydać nawet tyle co za przeciętny cały zestaw.

Więcej na temat:

, , ,
Symulatory domowe a profesjonalne
Symulatory domowe a profesjonalne
Rozrywka to jeden z najprężniej rozwijających się przemysłów na świecie. Większość z nas coraz więcej pracuje i chociażby z tego powodu potrzebuje także coraz ciekawszych sposobów na oderwanie się od pracy. Symulatory to jeden... (dalej...)

Warto poczytać