brazyl.com.plMotoryzacjaCiekawostki motoryzacyjne › Nielegalna nauka jazdy w Łodzi

Nielegalna nauka jazdy w Łodzi

to poważna decyzja, jaką podejmują ludzie, którzy chcą samodzielnie włączyć się do ruchu. to poza tym też spory wydatek, który opróżnia kieszenie całej rodziny. teoretyczne, dodatkowe egzaminy, gdy nie zdamy pierwszego, jaki szkoły z reguły oferują gratis, kolejne i kolejne lekcje jazdy – to wszystko kosztuje. W przypadku gdy szkoła okazuje się oszustem, żądają uzasadnionego zwrotu pieniędzy. Czy mają szansę odzyskać kasę i stracony czas?

nauka jazdy łódź

Nauka jazdy w Nibylandii

Łódź znów oszukuje. Tym razem, ofiarami okazali się potencjalni kierowcy, którzy skierowali się do nowej . Materiały, lekcje i badania lekarskie – wszystko to, wyglądało normalnie. Nikt nie podejrzewał, że jest tak naprawdę miejscem, które oferuje swoje usługi nielegalnie, a szkoleniowcy nie są prawdziwymi nauczycielami jazdy. Niby-szkoła nie była nigdzie zarestrowana, dlatego nie miała prawa wyprowadzać przyszłych kierowców na ulice, tym bardziej żądąć od nich wysokich sum pieniędzy, które najprawdopodobniej pozwoliły paru oszustom na udane i luksusowe wakacje pod palmami. Skarbówka już dobrala się do pseudo-szkoły. Nikt nie jest w stanie jednak zagwarantować tym, którzy zapisali się do niej, że odzyskaja niebawem pieniądze, ponieważ… szkoła językowa już je sprzeniewierzyła. Pozostaje życzyć cierpliwości, tym, którzy nadal chcą usiąść za kierownicą. Tymczasem wszyscy związani w podejrzaną firmą są zatrzymani i obciążeni kosztami, które na długi czas nie pozwolą im na luksusowy odpoczynej… zwłaszcza ten od więzienia.

Więcej na temat:

, , , ,
Koszty uzyskania prawa jazdy
Koszty uzyskania prawa jazdy
Aby otrzymać w Polsce prawo jazdy, nie wystarczy tylko i wyłącznie przyłożyć się do nauki, aby potem zdać pozytywnie egzamin. Trzeba również wydać całkiem sporą sumę pieniędzy, ponieważ kosztowny jest nie tylko sam kurs prawa jazdy,... (dalej...)
Legendarny egzamin na prawo jazdy
Legendarny egzamin na prawo jazdy
O egzaminach na prawo jazdy krążą legendy o przeróżnym nasyceniu emocjonalnym. Ci co egzamin zdali bez większych problemów, rozpływają się w komplementach na temat egzaminatora, natomiast ci, którym nie poszło tak łatwo... (dalej...)
Szkoła językowa dla bezrobotnych
Szkoła językowa dla bezrobotnych
W Polsce coraz trudniej znaleźć zatrudnienie. Dzieje się tak, ponieważ właściciele firm boją się zatrudniać nowych pracowników, uważanych za dodatkowy, często zbędny dodatek. A główną przyczyną takiego zachowania stał się... (dalej...)
Kiedy podróżowanie będzie bezpieczniejsze?
Kiedy podróżowanie będzie bezpieczniejsze?
Przeglądający statystyki wypadków samochodowych na polskich drogach zastanawiają się nad sposobami poprawy bezpieczeństwa. Oczywiste jest, że nie da się wyeliminować wszystkich kolizji. Jednak istnieje możliwość ich zmniejszenia. Wystarczy... (dalej...)
W drodze po prawo jazdy, czyli wybór szkoły jazdy niezwykle ważny
W drodze po prawo jazdy, czyli wybór szkoły jazdy niezwykle ważny
Każdy kto chce zdobyć upragnione prawo jazdy przede wszystkim powinien zacząć od pokonania wszelkich lęków i obaw przed prowadzeniem samochodu. Kolejną czynnością jest wybór szkoły jazdy, która ułatwi mu tą często wyboistą... (dalej...)
Wiele możliwości
Wiele możliwości
Poznań jest dość sporym miastem, prawo jazdy w takim miejscu zamieszkania jest wręcz prawie wymagane ponieważ dzięki niemu nawet znalezienia pracy jest znacznie łatwiejsze. Szkoła jazdy to miejsce w którym doświadczeni i wyszkoleni instruktorzy... (dalej...)

Warto poczytać