brazyl.com.plMotoryzacja › Nowy Passat – samochód, który odmieni losy VW?!

Nowy Passat – samochód, który odmieni losy VW?!

Wypuszczenie do produkcji nowego modelu samochodu marki ma pomóc w odbudowie potencjału marki niemieckiego producenta, która ostatnio podupadła. Nowy z zupełnie nową linią stylistyczną i technologiami, których nie znajdziemy w modelach z samochodów produkowanych dla niższych półek klienckich ( i ) ma przekonać do siebie klientów, którzy odeszli od marki Volkswagena.

VW, czyli oszczędność

Inżynierowie z Volkswagena pomyśleli również o oszczędnościach wychodząc naprzeciw potrzebom oszczędzania. Niskie zużycie paliwa zapewniać ma , która zapewnia wysokie osiągi mocy silnika, a przy okazji nie pobiera wiele paliwa. To delikatny policzek dla Skody, którą interesowano się dotychczas bardziej niż Volkswagenem.

рычаги подвески пассат

fot. http://www.gozdeotokiralama.com

Komfort przede wszystkim

Coś co od zawsze odróżniało VW od Skody czy Seata to komfortowe wnętrza i ogromna jakość elementów z których wykonany został . Teraz gdy te różnice się zatarły VW musi czymś wyprzedzać inne marki i postawi na jeszcze większy komfort zarówno wnętrz jak i jazdy stosując innowacyjne zawieszenie, które doskonale trzyma się drogi i pochłania wstrząsy.

Więcej na temat:

, , , , , , ,
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Wrocławski rynek motoryzacyjny pełny jest sprowadzanych samochodów. Większość z tych pojazdów pochodzi z Niemiec. Dlaczego wrocławianie wolą kupować auta z zachodniej granicy? Ze względu na niższą cenę, bogatsze wyposażenie... (dalej...)
Koszty związane z użytkowaniem samochodu
Koszty związane z użytkowaniem samochodu
Zakup samochodu osobowego wiąże się z wieloma wydatkami pieniężnymi. Do samej jazdy potrzebne jest paliwo, tankowane na stacjach. Nie można także zapominać o co rocznym dokonywaniu przeglądu oraz wykupieniu ubezpieczenia. Do tego wszystkiego... (dalej...)
Trudne decyzje przed ślubem
Trudne decyzje przed ślubem
Uroczystości ślubne przeprowadzane w Bydgoszczy wymagają od par młodych dopięcia na ostatni guzki wielu spraw. Wśród nich znajdują się zaproszenia, obrączki, garnitury, suknie, sale weselne czy samochody. Nic dziwnego, że dokonanie... (dalej...)
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Samochody są jednym z najczęściej wykorzystywanych w dwudziestym pierwszym wieku środków lokomocji, bardzo często jest to zwykła wygoda dla kierującego ale trzeba pamiętać, że nawet porządne auta się psują. Zdarzają się osoby dla... (dalej...)
Różny wymiar szczęścia
Różny wymiar szczęścia
Często dążymy do spełnienia swoich marzeń wytrwale oraz z uporem godnym podziwu. Staramy się osiągnąć upragnione szczęście, na którym tak bardzo nam zależy. Dla jednych może to być nowy dom w Stalowej Woli, a dla kogoś innego szczęśliwa... (dalej...)
Tanie części
Tanie części
Samochody to urządzenia mechaniczne które niestety mają to do siebie, że lubią się popsuć. Skąd można brać części zamienne które nie opróżnią naszego portfela do zera. Auto skup w mieście Warszawa jest jednym z wielu... (dalej...)

Warto poczytać