brazyl.com.plPraca z pasją › O tym jak zmienia się moda na wideofilmowanie wesel

O tym jak zmienia się moda na wideofilmowanie wesel

Czy jest wciąż w modzie? Tak – wiele par decyduje się na taką pamiątkę. Jej forma jednak nieco zmieniła się w przeciągu lat. Nowa, cyfrowa technologia pozwoliła na artystyczne rozwiązania.

Wideofilmowanie dawniej i dzisiaj

Można pokusić się o stwierdzenie, że wideofilmowanie wesel wygląda zawsze tak samo. nagrywa błogosławieństwo, podróż do kościoła lub urzędu, sakramentalne „tak”, sypanie ryżem i wesele. To prawda, że prawie każde wesele wygląda tak samo – można jednak pokazać je na wiele sposobów. Przede wszystkim , weselne które dokumentują wszystko są zdecydowanie za długie. Nawet goście nie chcą oglądać tego jak przez pół godziny jedzą rosół. To po prostu nudne. powinien być interesujący i dla państwa młodych (mało która para pamięta wszystko ze względu na stres i emocje) i dla gości, którzy chcą mieć milą, rodzinną pamiątkę.

wideofilmwoanie wesel bydgoszcz

Filmy, które są tak nudne, że usypiają…

Z tego względu coraz częściej widoefilmwoanie wesel przypomina nagrywanie teledysku. Zamiast rozmów i oryginalnych dźwięków podkłada się muzykę. Coraz więcej kamerzystów bawi się również głębią ostrości – zwracają uwagę na detale, przez co film jest ładny i estetyczny. Dawne wideofilmowanie nie było bowiem zbyt ambitne. Kamerzysta nie miał własnej wizji – nagrywał ślub i wesele, potem niektóre sceny przyspieszał lub zwalniał, inne wycinał, dodawał kolorowe tło. Tak powstawały tandetne filmy, które trafiały na półki i pokrywały się kurzem…

Więcej na temat:

, , ,
Co wpływa na mniejszą ilość książek?
Co wpływa na mniejszą ilość książek?
Oprawa książek, znana jako introligatornia w XXI wieku traci na znaczeniu. Dlaczego tak się dzieje? Głównym powodem jest pojawienie się nowej techniki. Tworzenie kolejnych modeli telefonów komórkowych, tabletów czy laptopów.... (dalej...)
Wideofilmowanie coraz bardziej popularne
Wideofilmowanie coraz bardziej popularne
Moda na wideofilmowanie jest w Polsce coraz bardziej popularna. Bydgoszcz i inne miasta w Polsce opanowane zostały przez młodych ludzi którzy chcą kręcić swoje wyczyny lub ma pomysły na to jak zrealizować ciekawe scenariusze. Taki rozwój... (dalej...)

Warto poczytać