brazyl.com.plTylko wypoczynekPodróże › Okres przedmaturalny jest wspaniały

Okres przedmaturalny jest wspaniały

Czas przedmaturalny, czyli kiedy znajdujemy się w ostatniej klasie liceum ogólnokształcącego obfituje nie tylko w sporą ilość materiału, którą trzeba przyswoić. Chociaż są też tacy, którzy uważają, że to bzdura. Nieważne. Problemy systemu edukacji w polskich szkołach odłóżmy na razie na bok. Jest tutaj inny aspekt, na którym chciałbym się skupić. Mianowicie jest to szereg „imprez”, które zaliczą . Przygotowywanie do studniówki, poprzez naukę Poloneza czy Walca Wiedeńskiego może być okazją do poznania się bliżej i jeszcze przed końcem szkoły „złapać” miłość swojego życia lub tylko na jakiś okres czasu. Poza tym , choć nie zawsze-będą jechać na pielgrzymkę na Jasną Górę. Czy jest to potrzebne? Pozostawiam to do indywidualnej oceny.

podroze

Mamy przecież demokrację, możemy się z czymś zgadzać lub nie. Szkoła zorganizuje Wrocław i maturzyści pojadą na pielgrzymkę w celu modlenia się o zdany z powodzeniem egzamin dojrzałości. Kto się będzie modlił a kto zwiedzał, to też indywidualna kwestia. Jakby nie było ostatnia klasa w liceum jest ciekawa. Mamy świadomość tego, że pewien etap w naszym życiu dobiega końca. Dorosłość nas wita. Jedni wybiorą studia inni pójdą prosto do pracy. Niezależnie od kroków, jakie podejmiemy w przyszłości ważne jest abyśmy mieli dużo ciekawych wspomnień z tego okresu. Jeśli będziemy przeglądać zdjęcia ze studniówki, z wynajętego autobusu, którym udawaliśmy się na Jasną Górę i już po egzaminach maturalnych, kiedy świętowaliśmy ich zdanie, ważne jest aby pojawiał się na naszych twarzach uśmiech i swego rodzaju sentyment do tych chwil.
 

Więcej na temat:

, , , , ,
Angielski na maturze
Angielski na maturze
Matura dla wielu młodych osób okazuje się bardzo ważnym wydarzeniem w życiu. Przede wszystkim dlatego, że to od wyników maturalnych zależy to na jakie studia się dostaną. Maj 2013 zbliża się wielkimi krokami, a niektórzy... (dalej...)

Warto poczytać