brazyl.com.plTylko wypoczynekPodróże › Pijani pasażerowie na pokładzie busa

Pijani pasażerowie na pokładzie busa

Przewoźnicy, którzy oferują swoje usługi transportowe muszą niekiedy zmagać się z pewnymi utrudnieniami wynikającymi z pasażerów, którzy delikatnie mówiąc-nie potrafią dostosować się do warunków podróży. Popularne zabierają niekiedy na pokład pasażerów, którzy potrafią być niekulturalni. Skąd w nich tyle chamstwa? Wzrasta ono adekwatnie do poziomu alkoholu we krwi. Im dłuższa podróż, tym więcej niekulturalnych odzywek z ust imprezowiczów, którzy urządzili sobie świetną zabawę na pokładzie busa. Jest to na szczęście nie tak często spotykana sytuacja. Może ona doprowadzić do tego, że takich podpitych towarzyszy podróży trzeba będzie wyprosić z pojazdu, ponieważ będą oni zagrażali bezpieczeństwu podróży.

busy

Chodzi tutaj też o resztę podróżujących, którzy czują się niekomfortowo w towarzystwie rozbawionej i rozkrzyczanej ferajny, która nie reaguje na żadne apele o pohamowanie swych emocji oraz przede wszystkim wulgarnego zachowania poniżej poziomu krytyki. Wybieramy przecież busy do Holandii nie po ty, by znosić pijanych osobników, którzy działają nam na nerwy. Płacimy za komfort podróży, a nie za to, żeby się w busie męczyć. Dlatego przewoźnicy w trosce o swe dobre imię starają się niekiedy już przy wsiadaniu do pojazdu nie wpuszczać pewnych podejrzliwie zachowujących się osób. Niekiedy mieli już z nimi wcześniej do czynienia. Jest to trudna sytuacja, która jest powodem do przepychanek i utarczek słownych. Niestety takie osoby też podróżują i trzeba się z nimi jakoś w miarę spokojnie uporać.   

Więcej na temat:

, , , ,
Gra GKS-u Katowice w pierwszej lidze
Gra GKS-u Katowice w pierwszej lidze
Katowice, jak większość polskich miast posiada piłkarski klub. GKS Katowice na chwilę obecną występuje w pierwszej lidze. Na półmetku rozgrywek zajmuje trzynastą lokatę. Pozytywem jest to, że odległości pomiędzy klubami są dość... (dalej...)
Całkiem wygodnie w busie
Całkiem wygodnie w busie
Wykorzystanie możliwości jakie daje dzisiejsza technika pozwala na podróżowanie na bardzo przeróżne sposoby. Jednym z najlepszych wyborów jakim można dokonać żeby podróżować po Europie jest bus. Przewóz osób... (dalej...)
Brak pracy w Polsce skłania do zatrudnienia w innym kraju
Brak pracy w Polsce skłania do zatrudnienia w innym kraju
Zwiększone bezrobocie w Polsce powoduje, że wiele osób poszukuje zatrudnienia w naszym kraju. Nie mogąc znaleźć pracy przez dłuższy czas, decydujemy się na szukanie jej w innych krajach. Zazwyczaj są to sąsiednie państwa. Z badań... (dalej...)
Jaką uczelnię wybrać ?
Jaką uczelnię wybrać ?
Kończąc liceum lub technikum wiele osób zastanawia się jakie studia wybrać. Próbować dostać się na uczelnie krajowe czy zagraniczne. Wszystko zależy od naszego podejścia. Niektórzy nie mają odwagi wyjechać za granicę.... (dalej...)

Warto poczytać