brazyl.com.plZdrowie i urodaSport › Podtrzymywanie formy po uzyskaniu satysfakcjonujących rezultatów treningowych

Podtrzymywanie formy po uzyskaniu satysfakcjonujących rezultatów treningowych

Poprzez Gdynia możemy osiągnąć naprawdę wspaniałe rezultaty. Jednak nie oznacza to wcale, że jeśli już wypracujemy wspaniałą, wysportowaną sylwetkę, to już możemy odłożyć na bok diety, ćwiczenia, regenerację po treningową i generalnie zapomnieć o zdrowym trybie życia, ponieważ mamy to co chcieliśmy. Wydaje się to logiczne, że trenowanie jest okupione ciężką pracą, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli już dojdziemy do pułapu, który będzie zadowalający dla nas to przecież nie możemy porzucić dalszej pracy. Wciąż powinniśmy podtrzymywać formę i pilnować pewnych kwestii, jeśli chcemy wciąż świetnie wyglądać. Tak to wygląda. . Nie bez powodu nazywa się to nieustanną walkę o wysportowaną sylwetkę. Niektórzy natomiast podchodzą do tego bardzo dziwnie i wręcz bezmyślnie.

indywidualny

trening-indywidualny

http://mmastreamed.com

Wykupują trening indywidualny Gdynia i ćwiczą przez pół roku, rok. A potem rezygnują, ponieważ uważają, że to na czym im zależało już zdobyli. I powracają stopniowo do starych przyzwyczajeń tym samym też do starej sylwetki. Rażący brak logiki i wiedzy na temat naszego ciała i systemów treningowych może tylko się okazać stratą czasu. Niestety postępuje tak sporo osób. Pomijam już tych, którym najzwyczajniej w świecie się znudzi, ponieważ będą woleli popijać piwo w barach niż zadbać o siebie. Ich sprawa. Natomiast jest to zaskakujące, jeśli ktoś odpuszcza, ponieważ uważa, że swoje wykonał. Trzeba stale podtrzymywać formę, dopieszczać ją. Nawet w minimalnym stopniu, ale trzeba. Bez tego cały nasz wysiłek pójdzie na marne.  

Więcej na temat:

, , , ,
Trening indywidualny na odchudzanie
Trening indywidualny na odchudzanie
Otyłość staje się sposobem na życie. Wiele osób objada swoje smutki oraz zmartwienia, a później nie może sobie poradzić z nadwagą. Lekarze już od dawna informują, że otyłość to już choroba cywilizacyjna, która pogrąża... (dalej...)
Trener pomoże
Trener pomoże
Gdy przychodzi jesień zaprzestajemy często aktywności fizycznej. Na dworze jest zimno i nieprzyjemnie, dlatego też siedzimy domu przez komputerem czy telewizorem. To idealny moment na podjadanie – wędrówki do pokoju do kuchni okazują... (dalej...)
Ciężki trening pod okiem trenera osobistego
Ciężki trening pod okiem trenera osobistego
Sposobów na zgubienie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz uzyskania wysportowanej sylwetki jest jak powszechnie wiadomo-bardzo dużo. Dodatkowo dochodzi cała masa porad kolegów, którzy ponoć wiedzą lepiej orasz z niejednym specjalistą... (dalej...)
Sposoby dbania o formę oraz zdrowie
Sposoby dbania o formę oraz zdrowie
Utrzymywanie zdrowia w prawidłowym stanie jest ważnym elementem życia. Do osiągnięcia tego celu służą regularne wizyty w ośrodkach medycznych. Przeprowadzane badania wykazują nasze problemy. W celu ich wyeliminowania stosuje się lekarstwa... (dalej...)

Warto poczytać