brazyl.com.plTylko wypoczynekRozrywka dla każdego › Prawie jak prawdziwy rajdowiec!

Prawie jak prawdziwy rajdowiec!

kręciły i kręcą nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na szybką jazdę. Bardzo często autostrada staje się jedynym miejsce, w którym można rozwinąć skrzydła, choć tam również są pewnego rodzaju ograniczenia. Jak się okazuje można sobie z tym poradzić. Wystarczy kupić odpowiedni , aby móc poczuć się jak prawdziwy rajdowiec. Czy jednak na pewno? Naukowcy postanowili przeprowadzić , które miały pokazać, czy osoba obsługująca symulator samochodu jest w stanie równie skutecznie kierować prawdziwym autem. okazały się bardzo ciekawe.

 symulator samochodu

Wyniki badań

W badaniach brali udział najlepsi z najlepszych. Mowa oczywiście o osobach, które nie mogą już znaleźć godnych przeciwników w grze na symulatorach samochodów oraz zawodowych kierowców szybkich samochodów. Jedni i drudzy musieli zmierzyć się z rzeczywistością oraz światem komputerowym. Wydawać by się mogło, że osoba, która codziennie spędza kilka godzin na symulatorze samochodów będzie sobie równie dobrze radziła z prawdziwym samochodem. Okazuje się jednak, że komputerowy świat oraz ćwiczenia nie mają nic do prawdziwego świata. Co lepsze, podczas drugiej próby zawodowy kierowca pokonał zawodowego gracza w czasie wyścigów na symulatorze. To doskonale oddaje wniosek, że uczyć się trzeba na prawdziwym sprzęcie, ponieważ komputerowy świat nie oddaje faktycznego stanu rzeczy.

Więcej na temat:

, , ,
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Wrocławski rynek motoryzacyjny pełny jest sprowadzanych samochodów. Większość z tych pojazdów pochodzi z Niemiec. Dlaczego wrocławianie wolą kupować auta z zachodniej granicy? Ze względu na niższą cenę, bogatsze wyposażenie... (dalej...)
Trudne decyzje przed ślubem
Trudne decyzje przed ślubem
Uroczystości ślubne przeprowadzane w Bydgoszczy wymagają od par młodych dopięcia na ostatni guzki wielu spraw. Wśród nich znajdują się zaproszenia, obrączki, garnitury, suknie, sale weselne czy samochody. Nic dziwnego, że dokonanie... (dalej...)
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Samochody są jednym z najczęściej wykorzystywanych w dwudziestym pierwszym wieku środków lokomocji, bardzo często jest to zwykła wygoda dla kierującego ale trzeba pamiętać, że nawet porządne auta się psują. Zdarzają się osoby dla... (dalej...)
Tanie części
Tanie części
Samochody to urządzenia mechaniczne które niestety mają to do siebie, że lubią się popsuć. Skąd można brać części zamienne które nie opróżnią naszego portfela do zera. Auto skup w mieście Warszawa jest jednym z wielu... (dalej...)
Walka samochodów zagranicznych z krajowymi
Walka samochodów zagranicznych z krajowymi
Rynek motoryzacyjny w Polsce co rusz powiększa się o używane samochody sprowadzane z innych państw. Co ma wpływ na taką sytuację? Jak się okazuje jest to kilka czynników. Pierwszym z nich są środki finansowe. Zakup wraz z dostarczeniem... (dalej...)
Sprowadzanie samochodów z Niemiec
Sprowadzanie samochodów z Niemiec
Co roku do Polski sprowadzane są tysiące samochodów z państw zachodnich. Najwięcej takich pojazdów pochodzi z Niemiec. Osoby prywatne czy handlarze wybierają przewozy do Niemiec. Wykupują miejsce tylko w jedną stronę. Uważają,... (dalej...)

Warto poczytać