brazyl.com.plCiekawostki › Różny wymiar szczęścia

Różny wymiar szczęścia

Często dążymy do spełnienia swoich marzeń wytrwale oraz z uporem godnym podziwu. Staramy się osiągnąć upragnione , na którym tak bardzo nam zależy. Dla jednych może to być w Stalowej Woli, a dla kogoś innego szczęśliwa rodzina, która będzie mieszkać, jeśli będzie trzeba w ciasnej kawalerce. Mamy odmienne wyznaczniki szczęścia. Coś co dla jednych jest tylko i wyłącznie pocieszeniem, dla kogoś innego może stanowić nieosiągalne horyzonty. W zależności od tego jakim jesteśmy człowiekiem określamy swoje pragnienia czy marzenia. Oczywiście nie ma w tym nic złego, że priorytetem jest dla nas w Stalowej Woli. Ważne, byśmy osiągnęli ten cel uczciwie, bez ranienia nikogo po drodze wiodącej do naszego zadowolenia z życia.

Nowy dom, i

nowy-dom

Jedno jest pewne. Jeśli jesteśmy nieszczęśliwi to żyje nam się gorzej oraz o wiele ciężej. Natomiast w chwili w której czujemy, że nasze życie toczy się nie po naszej myśli zaczynamy nabierać przeświadczenia, że jesteśmy nieporadni oraz słabi. Często popadamy w depresję oraz tym podobne schorzenia. O swoje szczęście trzeba walczyć-często słyszymy tego typu rady. Natomiast łatwo jest to mówić osobom, które czują się spełnione. Możemy przecież mieć nowy dom, sportowy oraz drogi samochód i piękną żonę, a popaść w załamanie psychiczne, ponieważ nie będziemy mieli uczucia, że jesteśmy komuś potrzebni. Jedyne na czym zależy innym przy podejmowaniu kontaktów z nami to , także żona wychodzi z takiego założenia. Lepiej mieszkać w kawalerce, a mieć wolny umysł i serce od tego typu trosk, które potrafią złamać nawet najbardziej mocne psychicznie osoby.  

Więcej na temat:

, , , ,
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Wrocławski rynek motoryzacyjny pełny jest sprowadzanych samochodów. Większość z tych pojazdów pochodzi z Niemiec. Dlaczego wrocławianie wolą kupować auta z zachodniej granicy? Ze względu na niższą cenę, bogatsze wyposażenie... (dalej...)
Koszty związane z użytkowaniem samochodu
Koszty związane z użytkowaniem samochodu
Zakup samochodu osobowego wiąże się z wieloma wydatkami pieniężnymi. Do samej jazdy potrzebne jest paliwo, tankowane na stacjach. Nie można także zapominać o co rocznym dokonywaniu przeglądu oraz wykupieniu ubezpieczenia. Do tego wszystkiego... (dalej...)
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Samochody są jednym z najczęściej wykorzystywanych w dwudziestym pierwszym wieku środków lokomocji, bardzo często jest to zwykła wygoda dla kierującego ale trzeba pamiętać, że nawet porządne auta się psują. Zdarzają się osoby dla... (dalej...)
Włochy - pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Włochy – pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Początek września 2012 to dla Roberta Kubicy szczególny czas. Po ponad półtorarocznej przerwie zasiadł za kierownicą samochodu wyścigowego. Na pierwszy swój start wybrał lokalny wyścig Ronde Gomitolo di Lana we Włoszech.... (dalej...)
Rozgrywki w europejskich turniejach
Rozgrywki w europejskich turniejach
W lipcu i sierpniu rozgrywane są mecze kwalifikacyjne do europejskich pucharów. Wśród tych zespołów jest kilka z Polski: Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów, Lech Poznań oraz Legia Warszawa. Spotkania te przyciągają na trybuny... (dalej...)
Gdynia to świetne miejsce na skup aut
Gdynia to świetne miejsce na skup aut
Jednym z lepszych rozwiązań z jakich może skorzystać człowiek posiadający samochód oraz potrzebujący pilnie gotówki jest skorzystanie z możliwości jakie daje skup aut. Gdynia to miejscowość w której ludzie żyją sezonowym... (dalej...)

Warto poczytać