brazyl.com.plMotoryzacja › Sprowadzanie samochodów z Niemiec

Sprowadzanie samochodów z Niemiec

Co roku do Polski sprowadzane są tysiące samochodów z państw zachodnich. Najwięcej takich pojazdów pochodzi z Niemiec. Osoby prywatne czy handlarze wybierają . Wykupują miejsce tylko w jedną stronę. Uważają, że uda się im na miejscu zakupić i wrócić z powrotem do kraju. Podczas pobytu za granicą przemieszczają się od placu do placu, by znaleźć w dobrym stanie technicznym. Na zakup pojazdu ma wpływ rocznik, bez wypadkowość, pojemność silnika czy . Unikają zakupu dość starych samochodów, których później nie będą mogli sprzedać.

przewozy-do-niemiec

Dlaczego częściej kupujemy samochody zza granicy?

Podstawową przyczyną jest cena. Sprowadzone auto możemy kupić o kilkaset, a nawet o kilka tysięcy taniej niż w Polsce. Jeśli możemy dokonać wyboru, to większość kupi tańszy pojazd, a resztę pieniędzy przeznaczy na inne sprawy. Kolejną sprawą jest . Zawieszenia samochodów jeżdżących po dziurach i nierównościach w Polsce nadają się do naprawy. Tak dużego problemu nie ma jeśli chodzi o sprowadzane auta. Kupując je nie będziemy zmuszeni po krótkim czasie odwiedzić serwisu czy warsztatu. To tylko dwie sprawy przemawiające za dokonywaniem zakupu samochodu z innego kraju. Gdy tylko mamy możliwość, wynajmujemy przewozy do Niemiec w celu znalezienia odpowiedniego pojazdu dla nas i naszej rodziny. Po dokonaniu zakupu musimy udać się do urzędu w celu uzyskania odpowiednich ów. Otrzymując je mamy prawo wyjazdu z kraju i powrotu do Polski.

Więcej na temat:

, , , , , ,
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Wrocławski rynek motoryzacyjny pełny jest sprowadzanych samochodów. Większość z tych pojazdów pochodzi z Niemiec. Dlaczego wrocławianie wolą kupować auta z zachodniej granicy? Ze względu na niższą cenę, bogatsze wyposażenie... (dalej...)
Koszty związane z użytkowaniem samochodu
Koszty związane z użytkowaniem samochodu
Zakup samochodu osobowego wiąże się z wieloma wydatkami pieniężnymi. Do samej jazdy potrzebne jest paliwo, tankowane na stacjach. Nie można także zapominać o co rocznym dokonywaniu przeglądu oraz wykupieniu ubezpieczenia. Do tego wszystkiego... (dalej...)
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Samochody są jednym z najczęściej wykorzystywanych w dwudziestym pierwszym wieku środków lokomocji, bardzo często jest to zwykła wygoda dla kierującego ale trzeba pamiętać, że nawet porządne auta się psują. Zdarzają się osoby dla... (dalej...)
Różny wymiar szczęścia
Różny wymiar szczęścia
Często dążymy do spełnienia swoich marzeń wytrwale oraz z uporem godnym podziwu. Staramy się osiągnąć upragnione szczęście, na którym tak bardzo nam zależy. Dla jednych może to być nowy dom w Stalowej Woli, a dla kogoś innego szczęśliwa... (dalej...)
Prawie jak prawdziwy rajdowiec!
Prawie jak prawdziwy rajdowiec!
Samochody kręciły i kręcą nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na szybką jazdę. Bardzo często autostrada staje się jedynym miejsce, w którym można rozwinąć skrzydła, choć tam... (dalej...)
Włochy - pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Włochy – pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Początek września 2012 to dla Roberta Kubicy szczególny czas. Po ponad półtorarocznej przerwie zasiadł za kierownicą samochodu wyścigowego. Na pierwszy swój start wybrał lokalny wyścig Ronde Gomitolo di Lana we Włoszech.... (dalej...)

Warto poczytać