brazyl.com.plPraca z pasją › Sprzątanie biur nie musi być nudne!

Sprzątanie biur nie musi być nudne!

Czy kojarzyło się kiedykolwiek z pracą dla młodych? Jeżeli nie, to chce zminić tą opinie i propaguje sprzątanie biur jako okazję do dorobienia dla młodych ludzi. Okazuje się, że chętnych to takiej pracy jest wiele. Dlaczego?

sprzątanie biur gdańsk

dla tych, którzy wciąż się uczą

Pracodawcy zgodnie uelastyczniają godziny pracy do możliwości uczniów czy studentów. Najczęściej chętni jednak pracują wieczorami, gdy za oknem się ściemnia – ma to osobliwy kliamt, który odpowiada młodym. Mają biuro to dyspozycji, nikt ich nie pogania, mają wykonać swoją robotę i nie są rozliczani z ilości godzin, jakie spędzają w biurowcu. Oczywiście, nie wolno im nadużywać tego, że są sami w pomieszczaniach, ponieważ kamery czuwają i nagrywają. Propozycja jest zachęcajaca – im krócej ktoś potrafi wysprzątac biura, tym lepiej dla niego. Ci, którzy mają praktykę sprzątania w domu i wytrenowali własną technikę – kończą szybciej, lecz dostają taką samą kwotę, jak i ci, którzy spędzają w biurze pół nocy.

Łatwa kasa

to nie jest ciężka robota. Wymaga odkurzenia, ścieranie kurzu, podlewanie kwiatów i mycie toalet. Zazwyczaj najwięcej jest wyrzucania pudełek po pizzy i mycia podłogi, dlatego młodzi ludzie nie narzekają. Pieniądze, jakie zarabiają, ci którzy pracy się podejmą nie są wysokimi kwotami, jednak cieszą. Władze miasta reklamują możliwość złoszenia się do sprzątania i podkreślają, że nie jest to wolontariat. Mycie biurek to dobry pomysł, bo każde doświadczenie zawodowe jest cenne.

Więcej na temat:

, , ,
Notesowy zawrót głowy
Notesowy zawrót głowy
Praca staje się prawdziwym życiem dla niektórych osób. Dlatego właśnie w tym całym biegu trzeba również znaleźć miejsce, choćby najmniejsze, w którym człowiek się nie zagubi. Z tego właśnie powodu produkcja notesów... (dalej...)
Paczki przesyłane bliskim z Niemiec
Paczki przesyłane bliskim z Niemiec
Polacy coraz częściej decydują się wyjechać za granicę w celu poszukiwania pracy. Nie można się temu dziwić. W końcu znalezienie pracy w czasie światowego kryzysu jest bardzo trudnym zadaniem. Jak się okazuje inne kraje radzą sobie coraz... (dalej...)
Jak się wykształcić na tłumacza?
Jak się wykształcić na tłumacza?
Aby zostać dobrym tłumaczem, potrzebne są dwie bardzo ważne cechy osobowościowe. Po pierwsze trzeba po prostu lubić uczyć się jeżyków obcych, ponieważ to one będą w pracy tłumacza każdego dnia wykorzystywane. Angielski, niemiecki,... (dalej...)
Angielski warto znać.
Angielski warto znać.
Czy posyłając nasze dzieci do danej szkoły, gdy już osiągną wymagany wiek, przykładowo do liceum powinniśmy zwrócić szczególnie uwagę na poziom nauczania języków obcych w interesującej nas placówce? Jak najbardziej... (dalej...)
Szkoła językowa dla bezrobotnych
Szkoła językowa dla bezrobotnych
W Polsce coraz trudniej znaleźć zatrudnienie. Dzieje się tak, ponieważ właściciele firm boją się zatrudniać nowych pracowników, uważanych za dodatkowy, często zbędny dodatek. A główną przyczyną takiego zachowania stał się... (dalej...)
Podwyższać swoje kwalifikacje!
Podwyższać swoje kwalifikacje!
Wraz z pojawieniem się kryzysu światowego wielu firmo oraz ich właścicieli zaczęło zupełnie inaczej zwracać uwagę na przyjmowanych pracowników na kolejne stanowiska pracy. W XXI wieku liczy się nie tylko odpowiednie wykształcenie,... (dalej...)

Warto poczytać