brazyl.com.plZdrowie i uroda › Styl Audrey Hepburn – wiwat sukienki koktajlowe!

Styl Audrey Hepburn – wiwat sukienki koktajlowe!

pozostaje do dzisiaj jedną z najbardziej niekwestionowanych autorytetów w dziedzinie mody. Jej bowiem był na tyle oryginalny i zaskakujący, że przetrwał niemalże dziesięciolecia i wciąż jest dzisiaj, w XXI wieku tak samo popularny jak był jeszcze 50 lat wcześniej. Sama zaś Audrey uważana jest dzisiaj za absolutny ideał kobiecości, co w praktyce oznacza, że wiele kobiet wciąż dzisiaj marzy by wyglądać i zachowywać się jak ona. Audrey była delikatną, efemeryczną brunetką o wielkich oczach, co dla wielu kobiet wciąż pozostaje niekwestionowanym ideałem urody. Okazuje się, że sam ubierania pani Hepburn jest kopiowany przez młode kobiety aż do dzisiaj. Co jednak składało się na niego i co sprawiło, że stroje w stylu Hepburn stały się takie ponadczasowe?

Audrey Hepburn – sukienek koktajlowych

audrey hepburn, królowa, styl, sukienki koktajlowe

Do historii mody przeszło wiele sukienek, w jakich kiedykolwiek udawał się występować Audrey w filmach. Jednymi z najsłynniejszych są oczywiście sukienki z filmu „Śniadanie u Tiffanego” – sukienka czarna, do samej ziemi, z dekoltem łódkowym zaprojektowana przez Paula oraz krótka sukienka o linii A zaprojektowana przez nieśmiertelny . Kobieta w ten sposób ubrana do dzisiaj będzie uchodziła za modną, ponieważ sukienki w tym fasonie wydają się zupełnie nie starzeć i dzięki temu właśnie można w nich zawsze i wszędzie wyglądać zupełnie pięknie! występują w naprawdę wielu kolorach i rodzajach i to właśnie przez to kobiety tak je kochają!

Więcej na temat:

, , , , , , ,
Najnowszy hit w urządzaniu wnętrz – kuchnie angielskie
Najnowszy hit w urządzaniu wnętrz – kuchnie angielskie
Wyposażenie wnętrz jest jedną z dziedzin działalności ludzkiej, która w większym stopniu niż cokolwiek innego wydaje się podlegać modzie. Odkąd sytuacja bytowa ludzi poprawiła się na tyle, że w skali państw zdecydowanie wzrósł... (dalej...)

Warto poczytać