brazyl.com.plTylko wypoczynekRozrywka dla każdego › Symulatory domowe a profesjonalne

Symulatory domowe a profesjonalne

symulatory to jeden z najprężniej rozwijających się przemysłów na świecie. Większość z nas coraz więcej pracuje i chociażby z tego powodu potrzebuje także coraz ciekawszych sposobów na oderwanie się od pracy. to jeden z najbardziej skomplikowanych i ciekawych propozycji rozrywkowych.

Zwykle można spotkać symulatory pod postacią oprogramowania komputerowego, choć częściej słowo to jest kojarzone ze skomplikowanymi maszynami w jak największym stopniu odwzorowujących dane zjawisko lub warunki panujące w danej maszynie. Takie było ich początkowe przeznaczenie, z czasem jednak nabrały innego znaczenia – rozrywkowego.

Skomplikowane symulatory

Większość zaawansowanych urządzeń tego typu, przeznaczonych do rozrywki można oczywiście znaleźć w salonach gier. Nie odwzorują one dokładnie wszystkich elementów danej maszyny, czy np. jazdy na nartach. Skupiają się raczej na elementach dających największą przyjemność. Mimo to oddaj w zdecydowanie większym stopniu wrażenia fizyczne w porównaniu do komputerowych symulatorów.

na ekranie

Domowe – symulatory są kierowane do pasjonatów, którzy chcą przy niewielkim nakładzie kierować np. samolotem w sposób możliwie jak najbardziej oddającym to co dzieje się w kokpicie pod względem wiedzy, nie odczuć fizycznych. Zwykle są to osoby pasjonujące się np. samolotami czy pociągami i takie też symulatory wybierają.

Więcej na temat:

, , , ,
Włochy - pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Włochy – pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Początek września 2012 to dla Roberta Kubicy szczególny czas. Po ponad półtorarocznej przerwie zasiadł za kierownicą samochodu wyścigowego. Na pierwszy swój start wybrał lokalny wyścig Ronde Gomitolo di Lana we Włoszech.... (dalej...)
Wynajęcie kwatery podczas urlopu
Wynajęcie kwatery podczas urlopu
Wyjazd w polskie góry podczas urlopu wiąże się ze znalezieniem wolnych kwater. Większość mieszkańców Polski wybierająca się na wypoczynek, pragnie jak wydać jak najmniej pieniędzy. Jednak w czasie sezonu letniego, to zadanie... (dalej...)
Wyścigi w komputerze
Wyścigi w komputerze
Gry komputerowe opanowały świat w bardzo szybkim tempie. OD wydania pierwszej produkcji minęło już sporo lat a możliwości techniczne znacznie się poprawiły. Dziś wirtualne odwzorowanie człowieka i jego zachowania znacznie bardziej przypomina... (dalej...)
Zabawa i szkolenia
Zabawa i szkolenia
Technologia jaką dysponuje człowiek w dwudziestym pierwszym wieku pozwala na wykorzystywanie niektórych jej osiągnięć takich jak symulatory jednocześnie do dwóch celów. Jednym z nich jest oczywiście zabawa która dzięki... (dalej...)
Narty – sport dla bogatych
Narty – sport dla bogatych
Uprawianie narciarstwa to niestety droga zabawa, sprzęt jest drogi, wyciągi kosztują dużo, a także nocleg solidnie uszczupla budżet wyjazdu. Narciarstwo jest jednak sportem wartym swych pieniędzy ponieważ poprawia kondycję całego organizmu... (dalej...)

Warto poczytać