brazyl.com.plTylko wypoczynekRozrywka dla każdego › Talent talentowi nie równy

Talent talentowi nie równy

Czym jest ? Czy wrodzoną umiejętnością czy wypracowaną zdolnością osoby, która miała do czegoś smykałkę, lecz przede wszystkim długo i żmudnie pracowała na jej wyszkolenie? Niezależnie od tego, jak odpowiemy na to pytanie, to pewnie przyznamy, że obecne czasy potęgują wiarę w liczne , które niekoniecznie znane były generacji naszych dziadków, którzy doceniali prawdziwych mistrzów, których dokoania były niepodważalne i wielokrotnie zapisały się jako arcydzieła. Dzisiaj, kwestia oryginalności jest nie tyle podważalna, co po prostu wątpliwa.

talent

http://www.smye-holland.com

Talent to wyzwanie

Programy telewizyjne, które stawiają na wyławianie telentów spośrod zwykłych zjadaczy chleba, szarych ludzi, którzy nie mają gdzie i komu się pochwalić swoimi zdolnościami. Nieprzecietność to nie tylko umiejętność gry na instrumencie, śpiew czy taniec. Chętni, jacy zglaszają się do występów zajmują się czasem niemal wszystkich. Gimnastyka, kabaret, a nwet pierdzenie – tym wszystkim można się pochwalić na scenie przed trójką jury. A ci nie skąpią komplementów. Klaszczą, piszczą, płaczą, krzyczą, milczą, śmieją się – reakcje są bogate. Z pewnością bogatsze niż program niektórych odważnych, ktorych są wielce awangardowe. Czy talent do grania na domofonie to faktycznie talent czy fanaberia, moda, która minie? Być może żyjemy w czasach, w których klasyczny talent nie wystarcza i należy zaskakiwać by być zauważonym. Każdy może być bohaterem we własnym domu. Talent do sprzątania, talent do smażenia kotletów, talent do cerowania skarpet to w końcu zawsze talent.

Więcej na temat:

, ,
Firmy otwierają się na Zachód
Firmy otwierają się na Zachód
W dzisiejszym świecie biznes stał się praktycznie jednym z filarów współczesnej władzy nad światem. Bez udziału wielkich pieniędzy i bez aktywności zdolnych inwestorów praktycznie cały świat stanąłby w miejscu. Stanęłaby... (dalej...)

Warto poczytać