brazyl.com.plZdrowie i uroda › Tęczowe paznokcie

Tęczowe paznokcie

Nadchodzące lato dla pań oznaczać będzie powrót jaskrawych kolorów oraz modnych i wyrazistych wzorów i kształtów. Nie mamy w tym miejscu na myśli jedynie ubrań oraz dodatków, ale również elementów wizerunku takich jak makijaż czy . W przypadku tych ostatnich profesjonalne salony kosmetyczne szykują już swoje sezonowe oferty, proponując w tym roku niespotykane wcześniej pomysły na wprowadzenie odrobiny szaleństwa do naszego codziennego życia.

Tipsy muszą być obowiązkowo wielobarwne, a najlepiej, aby każdy z paznokci wyróżniał się w jakiś szczególny sposób. Można na przykład narysować na nich kwiatowe desenie, nakleić kształty przypominające owoce lub zwierzęta, a przy odrobinie wyobraźni stworzyć na dłoniach kolorowe historyjki, zaczerpnięte wprost z dziecięcych komiksów. Pomysły ograniczone są wyłącznie fantazją klientek oraz technicznymi zdolnościami specjalistek od manicure. Tak czy inaczej szykujmy się na wielkie zmiany oraz zacznijmy rozglądać się w okolicy za profesjonalnym salonem.

 

fot.cf.ltkcdn.net

Więcej na temat:

, ,
Pomysł na prezent dla kobiety
Pomysł na prezent dla kobiety
Prezenty wręcza się przy wielu różnych okazjach, od świąt Bożego Narodzenia, poprzez urodziny, imieniny, czy też ważne rocznice w związku: zaręczyn, lub ślubu. Za każdym razem jednak dobrze jest się rozeznać, jaki prezent chciałaby... (dalej...)
Jak wygląda leczenie kanałowe?
Jak wygląda leczenie kanałowe?
Leczenie kanałowe  – gdy słyszymy tą nazwę, często dostajemy dreszczy. Mówi się, że ten zabieg nie należy do przyjemnych . Na czym dokładnie polega leczenie kanałowe? To metoda, którą stosuje się w przypadku zapaleń... (dalej...)
Usuwanie zmarszczek – bardziej się opłaca czy bardziej boli?
Usuwanie zmarszczek – bardziej się opłaca czy bardziej boli?
Współczesny świat jest bardzo opresyjny w obliczu przedstawicielek szczególnie płci pięknej. Okazuje się bowiem, że żeby kobieta w dzisiejszym świecie zrobiła prawdziwą karierę to musi ona bardzo postarać się o to, aby została... (dalej...)
Wszyscy chcą wyglądać młodziej?
Wszyscy chcą wyglądać młodziej?
Mówi się, że w zdrowym ciele – zdrowy duch. Czy wobec tego w ładnym ciele ładny duch? Niestety w tym wypadku powiedzenie nie musi się sprawdzać. Coraz więcej osób decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. Czy słusznie?... (dalej...)
Jak radzić sobie we własnym zakresie z problemami dermatologicznymi
Jak radzić sobie we własnym zakresie z problemami dermatologicznymi
Masz poważny problem ze skórą, ponieważ jakichkolwiek kosmetyków byś nie używała niestety dostajesz wysypki. Jesteś uczulona przeważnie na każdy promujący się krem, dlatego nie wiesz co powinnaś używać, aby móc zadbać... (dalej...)
Jogging – sport dla każdego!
Jogging – sport dla każdego!
Pracując minimum 8 godzin dziennie w pozycji siedzącej przed komputerem organizm spowalnia swoją pracę, mięśnie zaczynają się kurczyć i ciało zbiera zapasy tłuszczu. Życie bez aktywności ruchowej to prosta ścieżka do zawału lub wylewu.... (dalej...)

Warto poczytać