brazyl.com.plCiekawostki › Torebki damskie skrywają swoje tajemnice

Torebki damskie skrywają swoje tajemnice

same bardzo często nie zdają sobie sprawy z tego co noszą w swoich torebkach damskich. Okazuje się, że większość uważa, iż cały ich bagaż to jedynie najpotrzebniejsze przedmioty. Prawda może być zaskakująca i zdziwić nie jednego mężczyznę. Panowie przyznają, że kobiece skrywają takie jakich mało. Choć czasem mają szansę się przekonać, co znajduje się w torebce damskiej.

torebki damskie

Zawartość

Kobiety bardzo często noszą w swoich torebkach ciężkie przedmioty, a później narzekają, że bolą ich ramiona. Problem polega jednak na tym, że noszenie dużego młotka w torebce damskiej nie należą do normalnych zachowań. Zdarza się również, że w torebce damskiej można znaleźć kamienie, które mają przydać się w domowym ogródku. Jeden mężczyzna zdążył się przekonać co do zawartości torebki, ponieważ został nią uderzony. Mężczyzna był co prawda złodziejem, z kolei kobieta była zagorzałą ogrodniczką. Zdarza się również, że kobiety pochwalą się większej grupie ludzi zawartością swojej torebki. Tak było z w przypadku pasażerki tramwaju, która podczas kontroli biletu wyjęła swój bilet miesięczny razem z majtkami.

Prowokacja

Nie trzeba zaglądać do torebki damskiej, aby się przekonać, co może mieć w środku. Czasem wystarczy zwykła prowokacja kobiety, aby sama pokazała co skrywa w swojej „małej” torebeczce. Choć trzeba przyznać, że nie warto testować zawartości na sobie. Coś na ten temat może powiedzieć wcześniej opisany złodziej.

Więcej na temat:

, , , ,
Mężczyźni nawet w czasie ćwiczeń chcą wyglądać modnie!
Mężczyźni nawet w czasie ćwiczeń chcą wyglądać modnie!
Jeszcze do niedawna kobiety mogłyby powiedzieć, że panowie nie przywiązują zbyt dużej uwagi do tego jak wyglądają. Przede wszystkim dlatego, że nikt nie wymagał od nich tego, aby prezentować się dobrze. W XXI wieku mężczyzna stara się... (dalej...)
Kobiety zapominają o sukienkach?
Kobiety zapominają o sukienkach?
Moda się zmienia, chociaż pewne elementy pozostają stałe – kobiety noszą sukienki, panowie spodnie… Czy aby na pewno? Emancypacja kobiet przyczyniła się do zmiany ich wyglądu – krótkie włosy, spodnie i męska koszula... (dalej...)
Przymusowe obozy pracy – sprawdź pracę oraz przewóz osób Holandia
Przymusowe obozy pracy – sprawdź pracę oraz przewóz osób Holandia
Wielu Polaków wyjeżdża za granicę, aby odnaleźć lepszą pracę, ponieważ w naszym kraju takiej nie można znaleźć. Desperaci decydują się na wyjazd, aby zarobić jakiekolwiek pieniądze. Jak się okazuje nie powinniśmy kierować się... (dalej...)

Warto poczytać