brazyl.com.plMotoryzacjaTuning › Tuningowanie nadwozia – tanie auto wyglądające jak milion dolarów

Tuningowanie nadwozia – tanie auto wyglądające jak milion dolarów

Kiedy ktoś z podziwem ogląda się za piękną kobietą, czuje ona dumę, kiedy wszyscy oglądają się za naszym autem z podziwem, czujemy to samo co ta piękna kobieta. Nie każdego jednak stać na super samochód za pół miliona złotych. Są inne sposoby, aby wyróżnić tańszy model auta z tłumu tych seryjnie wyposażonych.dzieli się na dwie kategorie – wizualny i mechaniczny. Mechaniczny widać jedynie podczas ruszania ze świateł, nie każdego jednak kręci bycie najszybszym w mieście. Profesjonalny wizualny zwykle rozpoczyna się od zmiany bryły nadwozia poprzez zmianę zderzaków i dzięki tworzywom sztucznym zmianę kształtu karoserii. Jest to zmiana, która w największym stopniu zmienia wygląd auta, zdolny tuningowiec tak zmieni , że trudno będzie zgadnąć jakim modelem, a nawet marką nazywany był pojazd seryjny.


Auto ma błyszczeć!


to również istotny element wizualny samochodu, często wymieniany na pierwszym miejscu. Nie chodzi tu jednak o zwykły metalic, a o lakiery niestosowane przez producentów aut – kameleon i mat. Pierwszy polega na połączeniu dwóch lub więcej kolorów tak, aby barwa auta zmieniała się w zależności od kontu padania światła. Drugi to zwykły nie pokryty błyszcząca warstwą.
 

Więcej na temat:

, , ,
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Wrocławski rynek motoryzacyjny pełny jest sprowadzanych samochodów. Większość z tych pojazdów pochodzi z Niemiec. Dlaczego wrocławianie wolą kupować auta z zachodniej granicy? Ze względu na niższą cenę, bogatsze wyposażenie... (dalej...)
Prawie jak prawdziwy rajdowiec!
Prawie jak prawdziwy rajdowiec!
Samochody kręciły i kręcą nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na szybką jazdę. Bardzo często autostrada staje się jedynym miejsce, w którym można rozwinąć skrzydła, choć tam... (dalej...)
Sprowadzanie samochodów z Niemiec
Sprowadzanie samochodów z Niemiec
Co roku do Polski sprowadzane są tysiące samochodów z państw zachodnich. Najwięcej takich pojazdów pochodzi z Niemiec. Osoby prywatne czy handlarze wybierają przewozy do Niemiec. Wykupują miejsce tylko w jedną stronę. Uważają,... (dalej...)
Konieczna naprawa w warsztacie samochodowym
Konieczna naprawa w warsztacie samochodowym
Dla posiadaczy pojazdów samochodowych najgorszym dniem jest ten, w którym samochód odmówi posłuszeństwa. W celu naprawy trzeba takie auto dostarczyć do warsztatu lub serwisu. Czas wykonania pracy przez mechanika jest uzależniony... (dalej...)
Co zrobić ze starym autem?
Co zrobić ze starym autem?
Posiadacze starych samochodów zastanawiają się co z takimi pojazdami zrobić. Coraz mniej osób kupuje auta powyżej 15 lat. Z tymi starszymi pojazdami są same problemy. Nie opłaca się w nich wymieniać części, by korzystać z nich.... (dalej...)
Sprzedaj auto we Wrocławiu
Sprzedaj auto we Wrocławiu
Wrocław ma największą ilość skupów aut! Dlaczego? Związane jest to z zainteresowaniem sąsiadów, którym bliżej do Wrocławia niż do Warszawy. Skup auta przyjmuje samochody używane, często w różnym stanie. „Czasem... (dalej...)