brazyl.com.plLuksusowy domDomowe porady › Ubezpieczenia a kryzys

Ubezpieczenia a kryzys

Dużo się mówi o kryzysie dosięgającym nasza gospodarkę, sami coraz bardziej go odczuwamy, chociaż są branże, którym wydaje się że niezbyt dopiekł. Mianowicie branża ubezpieczeniowa radzi sobie całkiem nieźle. Widać pewien rozruch w powstawaniu nowych biur ubezpieczeniowych, często skupiających kilku ubezpieczycieli. Oferty ubezpieczeń i polis na życie wprost bombardują nasze skrzynki e – mailowe. Ze wszystkich stron słychać o niewielkich składkach i zniżkach oraz niesamowitych korzyściach.

Obowiązkowe OC samochodu

Wielu się zastanawia jak to możliwe, że gdy wszyscy parają się z problemami, całkiem nieźle sobie radzą, otóż niektórych kwestii nie da się przeskoczyć. Weźmy takie ubezpieczenie OC samochodu, jest ono obowiązkowe i dlatego nie mamy wyjścia i musimy płacić. Dzisiaj nasza sytuacja wygląda o wiele lepiej, bowiem na rynku działa wiele towarzystw ubezpieczeniowych o zróżnicowanych ofertach, dlatego mamy komfort wyboru i sami decydujemy, które wybrać.

Na topie

Coraz większą popularnością cieszą się także ubezpieczenia na życie, często proponowane nam przez zakłady pracy. Są one o tyle korzystne, że dla takich grup pracowniczych ustala się bardzo korzystne składki nie umniejszając korzyści. Dlatego oferowane przez agentów ubezpieczeniowych propozycje cieszą się dość sporym zainteresowaniem i powodzeniem.
 

Warto poczytać