brazyl.com.plPraca z pasją › Wentylacja to podstawa efektywnej pracy

Wentylacja to podstawa efektywnej pracy

Jak ważna jest odpowiednia ? Dlaczego na biurowcach obserwujemy ? Po co stosowane są wentylatory w wentylacjach? Niektórzy nie zdają sobie sprawy, jakie znaczenie ma i jak wiele wnosi do codzienności.

Potrzebna dobra wentylacja i klimatyzacja

Zwłaszcza latem, gdy osiągają ponad trzydzieści stopni w cieniu, a zamknięty w czterech ścianach musi pracować w tym upale. To znacznie zmniejsza jego , nie każdy pracodawca zdaje sobie z tego sprawę. Wyobrażacie sobie siedzenie w biurze w garniturze, gdy na zewnątrz panuje temperatura 34 stopni, które nie jest klimatyzowane? Po prostu nie da się w pełni wykonywać swojej pracy. Przecież ludzie w krótkim rękawku leżą plackiem w pokoju na kanapie i czekają do wieczora aż zrobi się chłodniej. Dlatego w biurach montowane są wentylatory dachowe, by przyśpieszyć wymianę powietrza na świeże i chłodniejsze, które korzystniej wpływa na panujący w biurze. Dlatego tak ważna jest sprawna klimatyzacja, dzięki której każdy nasz pracownik podchodzi do pracy z pełnym zaangażowaniem.

wentylator

fot. http://www.inloughborough.com

Wymiana powietrza nie tylko w biurach

Wymiana powietrza, jest bardzo ważna nie tylko w biurach ale i w zwykłym domostwie. Nie macie czasem poczucia, że wasze ręczniki dziwnie pachną? Nie schną tak szybko jakbyście sobie tego życzyli? To wszystko efekt za słabej wentylacji, która nie odciąga odpowiednio dużo wilgoci i nie daje odpowiedniej ilości świeżego powietrza. Właśnie po to montuje się wentylatory łazienkowe, by usprawnić ten proces.

Więcej na temat:

, , , , , ,
Design za pomocą klimatyzatorów
Design za pomocą klimatyzatorów
Klimatyzatory kasetonowe to nowoczesny typ urządzeń stworzonych z myślą o obiektach mieszkalnych oraz użytkowych, które charakteryzują się niepowtarzalną oraz zaskakującą stylistyką wykonania. Design pomieszczeń nie tylko biurowych,... (dalej...)
Jaki właściciel, taki ogrodzenie!
Jaki właściciel, taki ogrodzenie!
Tradycja stawiania wszelkiego rodzaju ogrodzeń jest przynależna właściwie każdemu gatunkowi na Ziemi. Zwierzęta oczywiście nie budują płotów, nie zakładają siatki i nie montują bramek, ale wciąż bardzo przywiązane są do swojego... (dalej...)
Wentylacja jest dobra czy zła?
Wentylacja jest dobra czy zła?
Lato… upalne dni, duszne powietrze, w którym nie wyczuwamy ani odrobiny wiatru. Koszmar! A tu trzeba pracować. Taka pogoda jest idealna, gdy możemy wypoczywać gdzieś blisko natury, w mieście upalna pogoda jest jednak męcząca, zwłaszcza... (dalej...)
Wystrój domu to inwestycja na lata
Wystrój domu to inwestycja na lata
Każdy człowiek, niezależnie od czasów, w których żyje, nosi w sobie silną potrzebę posiadania własnego miejsca na świecie. Wynika to z biologicznego aspektu ludzkiej natury, który przejawiał się dawniej w posiadaniu własnego... (dalej...)
Biuro rachunkowe potrafi ułatwić życie przedsiębiorcy
Biuro rachunkowe potrafi ułatwić życie przedsiębiorcy
Wielu Polaków jest zmuszonych w dzisiejszym świecie do zakładania własnych działalności usługowych lub handlowych. Wszystko spowodowane jest tym, że brakuje miejsc oraz ofert pracy, które umożliwiłyby polskiemu społeczeństwu... (dalej...)
Przyszłość leży w handlu internetowym
Przyszłość leży w handlu internetowym
Handel internetowy w przyszłości może być podstawą całego handlu i obrotu towarowego. W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy pędzą do przodu i nie maja kiedy się zatrzymać, bardzo istotne jest by umożliwić człowiekowi dostęp do usług i... (dalej...)

Warto poczytać