brazyl.com.plZdrowie i urodaSport › Włochy – pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach

Włochy – pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach

Początek września 2012 to dla Roberta Kubicy szczególny czas. Po ponad półtorarocznej przerwie zasiadł za kierownicą samochodu wyścigowego. Na pierwszy swój start wybrał lokalny Ronde Gomitolo di Lana we Włoszech. Składał się z czterech dziewięciokilometrowych odcinków specjalnych. Na wszystkich najszybszy okazał się polski kierowca. Wygrał klasyfikację generalną z przewagą prawie minuty. Ronde Gomitolo di Lana był pierwszym krokiem w powrocie do Formuły 1. Jak donoszą dziennikarze sportowi, Kubica otrzymał specjalnie przygotowany – Subaru Imprezę . Zmianą było miejsce skrzyni biegów. Ze względu na prawą uszkodzoną w wypadku rękę, postanowiono gałkę od biegów wykonać po lewej stronie. Wynik z tej rywalizacji jest optymistyczną wiadomością. Pokazuje, że Robert zrobił duży krok naprzód w swojej karierze sportowej. Już zaplanował kolejne starty w wyścigach samochodowych. Wszyscy fani trzymają kciuki za dobre występy Kubicy w rajdach. Mają także nadzieję na powrót do najszybszego sportu samochodowego, czyli .

simracing

Kubico-mania powraca

Polski kierowca będzie brał udział w prestiżowych wyścigach. Dla sympatyków rajdów samochodowych jest to zatem szansa na porównywanie swoich wyników na . dają możliwość ścigania się z innymi kierowcami na takich samych torach, jak w oficjalnych rajdach. Sport ten znowu zawróci w głowie tysiącom mężczyzn. Na odbiornikach telewizyjnych będą oglądali kolejne starty Roberta, zaś na simracing powiększali umiejętności kierowcy.  

Więcej na temat:

, , , , , ,
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Jak we Wrocławiu sprzedać samochód?
Wrocławski rynek motoryzacyjny pełny jest sprowadzanych samochodów. Większość z tych pojazdów pochodzi z Niemiec. Dlaczego wrocławianie wolą kupować auta z zachodniej granicy? Ze względu na niższą cenę, bogatsze wyposażenie... (dalej...)
Koszty związane z użytkowaniem samochodu
Koszty związane z użytkowaniem samochodu
Zakup samochodu osobowego wiąże się z wieloma wydatkami pieniężnymi. Do samej jazdy potrzebne jest paliwo, tankowane na stacjach. Nie można także zapominać o co rocznym dokonywaniu przeglądu oraz wykupieniu ubezpieczenia. Do tego wszystkiego... (dalej...)
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Naprawa skrzyń biegów – automatycznych i manualnych
Samochody są jednym z najczęściej wykorzystywanych w dwudziestym pierwszym wieku środków lokomocji, bardzo często jest to zwykła wygoda dla kierującego ale trzeba pamiętać, że nawet porządne auta się psują. Zdarzają się osoby dla... (dalej...)
Różny wymiar szczęścia
Różny wymiar szczęścia
Często dążymy do spełnienia swoich marzeń wytrwale oraz z uporem godnym podziwu. Staramy się osiągnąć upragnione szczęście, na którym tak bardzo nam zależy. Dla jednych może to być nowy dom w Stalowej Woli, a dla kogoś innego szczęśliwa... (dalej...)
Rozgrywki w europejskich turniejach
Rozgrywki w europejskich turniejach
W lipcu i sierpniu rozgrywane są mecze kwalifikacyjne do europejskich pucharów. Wśród tych zespołów jest kilka z Polski: Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów, Lech Poznań oraz Legia Warszawa. Spotkania te przyciągają na trybuny... (dalej...)
Gdynia to świetne miejsce na skup aut
Gdynia to świetne miejsce na skup aut
Jednym z lepszych rozwiązań z jakich może skorzystać człowiek posiadający samochód oraz potrzebujący pilnie gotówki jest skorzystanie z możliwości jakie daje skup aut. Gdynia to miejscowość w której ludzie żyją sezonowym... (dalej...)

Warto poczytać