brazyl.com.plPraca z pasją › Wyjątkowe biuro rachunkowe

Wyjątkowe biuro rachunkowe

Czym się zajmuje ? To „normalne” prowadzi księgi przychodów i rozchodów. To dobre powinno się cechować rzetelnością oraz profesjonalizmem. A czym zajmuje się „nienormalne” ?

Najstarszy zawód świata…

Okazuje się, że pewne biuro rachunkowe zmieniło znacznie swój profil. Nie zajęła się dziedziną pokrewną, chyba, że najstarszy zawód świata jest traktowany jako bliski wielu zawodom. „”, które były zatrudnione były prostytutkami. Właściciel firmy zachęcił je wysokimi stawkami do oferowanie usług seksualnych. Panie były zadowolone, ponieważ traktowano je z szacunkiem i nie musiały obawiać się podejrzanych klientów.

sexy

Biuro rachunkowe, gdzie dochodzi do zdrad

Biuro rachunkowe znajdowało się w centrum miasta, jednak nikt nie podejrzewał, co kryje się za drzwiami obok, których wisiała tabliczka, iż firma proponuje usługi księgowe. Trudno powiedzieć czy zatrudnione tam znały się na księgowości – jedno jest pewne – zarabiały więcej niż stereotypowa księgowa. Renoma agencji rozeszła się dyskretnie, ale skutecznie. Mężczyźni w średnim wieku odwiedzali biuro rachunkowe jako właściciele firm, które potrzebują doradztwa w finansowości. Tymczasem, gdy drzwi się zamykały, panie zrzucały formalne garsonki i pokazywały swoje wdzięki…. Gdey policja trafiła na trop agencji, jeden z policjantów ubrany w strój cywilny wybrał się do opisanego miejsca. Przyjęła go jedna z kobiet, które zaprowadziła do go pokoju. Żadne biuro rachunkowe nie posiada łóżek zamiast biurek…

Więcej na temat:

,
Dwa sposoby na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym
Dwa sposoby na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym
Co roku jesteśmy zobowiązani do składania rocznego rozliczenia z uzyskanych dochodów w Urzędzie Skarbowym. Ważne jest aby zrobić to na czas oraz poprawnie. W przeciwnym wypadku groziły by nam kary pieniężne. Niektórzy decydują... (dalej...)
Prowadzenie prywatnej firmy
Prowadzenie prywatnej firmy
W Polsce na przestrzeni ostatniej dekady można zauważyć wyraźny wzrost liczby prywatnych firm. Członkostwo w Unii Europejskiej umożliwiło osobom prywatnym pobieranie dofinansowań unijnych umożliwiających założenie i początkowy rozwój... (dalej...)
Korzystanie z pomocy profesjonalnej księgowej
Korzystanie z pomocy profesjonalnej księgowej
Usługi księgowe Poznań są wykorzystywane przez mieszkańców Polski, głównie w czasie czterech pierwszych miesięcy roku. Do końca kwietnia należy wypełnić i złożyć zeznania podatkowe. Nie mając pojęcia, w jaki sposób... (dalej...)
Czy wykorzystać biuro rachunkowe?
Czy wykorzystać biuro rachunkowe?
Wiele osób które posiadają własne firmy w miastach takich jak Poznań decydują się na to żeby wykorzystać biuro rachunkowe. Część osób zastanawia się jednak czy jest to dobre rozwiązanie. W dziedzinie jaką jest rachunkowość... (dalej...)
Składanie zeznań podatkowych - obowiązek każdego obywatela
Składanie zeznań podatkowych – obowiązek każdego obywatela
Każda osoba do końca kwietnia każdego roku musi złożyć zeznanie podatkowe. Jest to wręcz obowiązek obywateli państwa polskiego. Za brak złożenia takiego zeznania grożą kary finansowe i kary więzienia. Dlatego nie zapominajmy o tym podczas... (dalej...)
Biuro rachunkowe potrafi ułatwić życie przedsiębiorcy
Biuro rachunkowe potrafi ułatwić życie przedsiębiorcy
Wielu Polaków jest zmuszonych w dzisiejszym świecie do zakładania własnych działalności usługowych lub handlowych. Wszystko spowodowane jest tym, że brakuje miejsc oraz ofert pracy, które umożliwiłyby polskiemu społeczeństwu... (dalej...)

Warto poczytać