brazyl.com.plTylko wypoczynekRozrywka dla każdego › Wyścigi w komputerze

Wyścigi w komputerze

racing simulationGry komputerowe opanowały świat w bardzo szybkim tempie. OD wydania pierwszej produkcji minęło już sporo lat a możliwości techniczne znacznie się poprawiły. Dziś wirtualne odwzorowanie człowieka i jego zachowania znacznie bardziej przypomina rzeczywistość. Identyczna sytuacja jest z pojazdami mechanicznymi które coraz częściej stają się głównym pomysłem na grę. które pozwalają ścigać się po torach albo ulicach z ogromnymi prędkościami bardzo przyciągają młodych ludzi którzy nie mają na co dzień takiej możliwości. Właśnie dlatego powstały z serii które starają się jak najwierniej zaprezentować działanie i zachowanie samochodu na drodze. Technologia nie daje nam jeszcze możliwości perfekcyjnego oddania wszystkich czynników ale coraz częściej wirtualne pojazdy swoim zachowaniem przypominają prawdziwą jazdę.

Popularność i brak dostępu

Mimo tego że wykorzystanie symulatora do zabawy staje się coraz bardziej popularne bardzo rzadko zdarza się żeby ludzi było na to stać. Koszty wynajmu nie są wcale małe a zakupienie urządzenia które nadaje się do racing simulation może opróżnić portfel na wiele miesięcy. Sytuacja ta spowodowała powstawanie tak stowarzyszeń które znane są pod nazwą klub gracza. Dzięki temu wszyscy miłośnicy ów mogą co jakiś czas korzystać z tych urządzeń płacąc tylko i wyłącznie miesięczny abonament w znacznie mniejszej wartości niż wypożyczenie czy . Popularność racing simulation cały czas ma tendencję wzrostową co pokazuje jak dobra zabawa uzależnia. 

Więcej na temat:

, , , ,
Włochy - pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Włochy – pierwszym oficjalnym startem Roberta w rajdach
Początek września 2012 to dla Roberta Kubicy szczególny czas. Po ponad półtorarocznej przerwie zasiadł za kierownicą samochodu wyścigowego. Na pierwszy swój start wybrał lokalny wyścig Ronde Gomitolo di Lana we Włoszech.... (dalej...)
Zabawa i szkolenia
Zabawa i szkolenia
Technologia jaką dysponuje człowiek w dwudziestym pierwszym wieku pozwala na wykorzystywanie niektórych jej osiągnięć takich jak symulatory jednocześnie do dwóch celów. Jednym z nich jest oczywiście zabawa która dzięki... (dalej...)
Symulatory domowe a profesjonalne
Symulatory domowe a profesjonalne
Rozrywka to jeden z najprężniej rozwijających się przemysłów na świecie. Większość z nas coraz więcej pracuje i chociażby z tego powodu potrzebuje także coraz ciekawszych sposobów na oderwanie się od pracy. Symulatory to jeden... (dalej...)

Warto poczytać