brazyl.com.plTylko wypoczynekPodróże › Żeglarstwo – ciekawa ale niebezpieczna zabawa

Żeglarstwo – ciekawa ale niebezpieczna zabawa

jest sportem przyciągającym coraz więcej osób rządnych wrażeń. ten jest świetną odskocznią od pędzącego miasta w stronę piękna natury. Woda jest jednak wyjątkowo zdradliwa i pochłonęła do tej pory wiele ludzkich istnień. Szczególnie niedoświadczeni żeglarze mogą stracić swe życie w morskiej toni, dlatego też tak istotne jest doświadczenie, a także wiedza, które można pozyskać podczas rejsów szkoleniowych.

Ucząc się od najlepszych

to najprościej mówiąc czerpanie wiedzy i doświadczenia od najlepszej, co ważne głównie umiejętności i wiedzy praktyczniej. Podczas rejsów szkoleniowych nie dowiadujemy się suchych informacji, z których nie koniecznie będziemy potrafili korzystać na łodzi. Podczas rejsów szkoleniowych uczymy się w praktyce jak radzić sobie z zagrożeniami, szczególnie na morzu.

Nie lekceważ wody!

Nowością nie jest, że żeglowanie po jeziorach jest znacznie bezpieczniejsze niż żeglarstwo morskie. są znacznie spokojniejsze, lecz ich również nie można nie doceniać. Żeglarstwo śródlądowe jest obecnie popularne i na jeziorach jest dość spory tłok, a także często trzeba wykazać się dużą precyzją przy wpływaniu w wąskie kanały czy porty. Dlatego też wiedza ze szkoleń żeglarskich przyda się zarówno podczas żeglarstwa morskiego, jak i śródlądowego.

Więcej na temat:

, , , ,
Dlaczego Grzybowo spełni nasze oczekiwania, co do wakacji?
Dlaczego Grzybowo spełni nasze oczekiwania, co do wakacji?
Zazwyczaj swój urlop wakacyjny planujemy z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Mamy sporo ofert do rozpatrzenia i musimy na którąś się zdecydować. Wiemy na razie tylko tyle, że będą to wczasy nad morzem. Spośród wszystkich... (dalej...)
Mężczyźni nawet w czasie ćwiczeń chcą wyglądać modnie!
Mężczyźni nawet w czasie ćwiczeń chcą wyglądać modnie!
Jeszcze do niedawna kobiety mogłyby powiedzieć, że panowie nie przywiązują zbyt dużej uwagi do tego jak wyglądają. Przede wszystkim dlatego, że nikt nie wymagał od nich tego, aby prezentować się dobrze. W XXI wieku mężczyzna stara się... (dalej...)
Trener pomoże
Trener pomoże
Gdy przychodzi jesień zaprzestajemy często aktywności fizycznej. Na dworze jest zimno i nieprzyjemnie, dlatego też siedzimy domu przez komputerem czy telewizorem. To idealny moment na podjadanie – wędrówki do pokoju do kuchni okazują... (dalej...)
Sposoby dbania o formę oraz zdrowie
Sposoby dbania o formę oraz zdrowie
Utrzymywanie zdrowia w prawidłowym stanie jest ważnym elementem życia. Do osiągnięcia tego celu służą regularne wizyty w ośrodkach medycznych. Przeprowadzane badania wykazują nasze problemy. W celu ich wyeliminowania stosuje się lekarstwa... (dalej...)
Żeglowanie? Tylko po kursie!
Żeglowanie? Tylko po kursie!
Chcesz, aby twoje dziecko łatwo znalazło kontakty w szerokim świecie i było szczęśliwe? Warto zadbać w takim przypadku o jego odpowiedni rozwój. Dziecko już od najmłodszych lat powinno się uczyć wielu nowych rzeczy, tak, by w przyszłości... (dalej...)
Aktywne wyjazdy wakacyjne
Aktywne wyjazdy wakacyjne
Wylegiwanie się na plaży, nocne imprezy, przesiadywanie w przydomowym ogródku – to najczęstsze sposoby spędzania wolnego czasu w trakcie wakacji. Coraz częściej jednak wybieramy inne zajęcia, bardziej wymagające, ciekawsze. Taki... (dalej...)

Warto poczytać