brazyl.com.plZdrowie i urodaSport › Złe postępowanie kibiców podczas meczy

Złe postępowanie kibiców podczas meczy

rozgrywane między dwoma zespołami w Łodzi często kończy się starciami kibiców. W gazetach czy portalach sportowych najwięcej miejsca poświęca się wybrykom takich osób. Zwykle po meczach Widzewa z ŁKS-em policja zatrzymuje dziesiątki pseudokibiców. Policjanci zabierają ich na komisariat i osadzają w areszcie. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zatrudnienie takiej osoby, jak Łódź. Doświadczony podejmie się obrany takiego przestępcy. Materiały dowodowe i zarzuty trafiają do prokuratury. Po zapoznaniu się ze sprawą zostaje wyznaczony termin rozprawy. Na sali sądowej wyjaśniane są wszystkie okoliczności popełnienia przestępstwa. Od zniszczenia mienia po udział w bójce. Pseudokibice muszą liczyć się z karą pozbawienia wolności. Prawnik Łódź niekiedy potrafi przedstawić sytuację w takim świetle, że oskarżony otrzyma karę w zawieszeniu.

prawnik-łódź

Kto chodzi na mecze?

czy filmy ukazujące burdy na stadionach przerażają coraz większą liczbę mieszkańców Polski. Osoby, które są skłonne pójść na mecz, obawiają się o swoje zdrowie i życie. Nikt nie zagwarantuje im, że nie zostaną pobici czy uderzeni cegłą. Niestety, do takich incydentów dochodzi nie tylko w Łodzi. Można tu wymienić dziesiątki innych miejsca. Na mecze kilkadziesiąt lat temu przychodziły całe rodziny. Dzisiaj jest to rzadkość. Oglądając mecze w telewizji zobaczymy głównie wytatuowanych mężczyzn wzniecających bójki. Przez działanie pseudokibiców, najwięcej traci klub. Musi pokryć koszt uszkodzeń dokonanych na stadionach i zapłacić karę nałożoną przez komisję ligi.

Więcej na temat:

, , , , , , ,
Gdzie najlepiej szukać porad prawnych?
Gdzie najlepiej szukać porad prawnych?
Wiele osób znajduje się w sytuacji, w której potrzebne są im porady prawne. Właściwie każdy z nas może potrzebować takiej pomocy. Ważne jest, by wiedzieć gdzie po taką pomoc się udać. A mamy kilka możliwość. Nasz wybór... (dalej...)
Wychodzenie z poważnych kłopotów prawnych
Wychodzenie z poważnych kłopotów prawnych
Świadome lub nieświadome łamanie prawa naraża nas na poważne konsekwencje. Wychwycenie niewłaściwego postępowania przez organy ścigania doprowadza do postawienia zarzutów oszustwa. Czy możemy w jakiś sposób się bronić? U kogo... (dalej...)
Usługi prawnicze
Usługi prawnicze
W życiu spotykają nas różne nie miłe niespodzianki, w przypadku których musimy korzystać z usług prawnika. Dzięki prężnie działającym kancelariom mamy do dyspozycji cały szereg doskonale wykwalifikowanych specjalistów... (dalej...)
Dobra jakościowo fotografia ślubna z miasta Siedlce
Dobra jakościowo fotografia ślubna z miasta Siedlce
Młode pary które żyją w dwudziestym pierwszym wieku nie wyobrażają sobie przeważnie takich rzeczy jak ślub na którym nie będą robione zdjęcia. Pamiątki ślubne w takiej formie są przeważnie najpopularniejsze. Fotografia ślubna... (dalej...)
Praca fotografa ślubnego
Praca fotografa ślubnego
Zawód fotografa ślubnego nie jest łatwy. Trzeba nie tylko umieć dobrze wykonywać swój fach, ale również wiedzieć, jak się zachowywać, jak nie wychodzić nikomu w drogę i działać tak, aby wszyscy byli z usługi fotograficznej... (dalej...)
Mylne wyobrażenie dotyczące zaciągnięcia kredytu
Mylne wyobrażenie dotyczące zaciągnięcia kredytu
Łatwe pożyczenie pieniędzy w bankach czy innych placówkach, doprowadza wielu do poważnych problemów. Dzieje się to zwłaszcza w przypadkach przeliczenia swoich możliwości finansowych. Wydaje się nam, że przy swoim wynagrodzeniu... (dalej...)

Warto poczytać